Upravit stránku
Avokádové brownies s čokoládou a vlašskými ořechy

Avokádové brownies s čokoládou a vlašskými ořechy

Už jsem zkoušela brownies z netradičních surovin (z červené řepy i z fazolí - recepty mám na webu). Z fazolí jsem ho už pekla nespočetněkrát. :-)Dneska jsem si pro Vás připravila opět brownies, tentokrát hříšné AVOKÁDOVÉ brownies s čokoládou, které je tak vláčné. :-) Teď je sezóna vlašských ořechů (urodilo se nám jich hodně, tak budou zásoby na zimu) a avokádo seženete nyní za rozumnou cenu, než v jiné části roku. Co říkáte na tento dezert, pustíte se do něj také?

Makovec se švestkami

Makovec se švestkami

Prázdniny jsou fuč. Co si ten začátek školního roku zpříjemnit nějakou dobrotou? Vyzkoušejte makovec se švestkami, je to super svačina do práce nebo pro školáky. :-) Jaké svačiny chystáte pro děti vy? Nechám se inspirovat. :-

Banánové lívance z cottage

Banánové lívance z cottage

Jaké jídlo během dne máte nejraději? Já rozhodně snídaně, vždy se jí nemůžu dočkat! Zpříjemněte si víkendové ráno skvělou snídaní, třeba BANÁNOVÝMI LÍVANCI Z COTTAGE. Tyto lívance u nás jíme často, dětem tyto snídaně moc chutnají. Klasické palačinky jim paradoxně nechutnají, děláme jen tyto.:-)

Z cottage mi přijdou lepší než z tvarohu nebo jen klasické banánové (banán + vejce). Tyto krásně držely při sobě a netrhaly se, ale je potřeba použít kvalitní pánev, jinak je z toho trhanec. Co vy? Kterou variantu máte nejradši?

Recept: Domácí zdravý brumík pro děti

Domácí zdravý brumík pro děti

Maminky, je tady některá z Vás, co nezná BEBE BRUMÍKA? Domnívám se, že Brumíka znají úplně všechny maminky. Přesto Brumík není úplně skvělá svačina pro dítě, jak se nám říkají v reklamě. Svým složením rozhodně nepatří mezi zdravou svačinu.

Jednou za čas nikoho nezabije koupený brumík, ale proč ho dětem nepřipravit doma? Je to hrozně jednoduché a pokud máte doma pomocníka jako já, tak to jde úplně samo. :-)

Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Máte ještě zásoby borůvek v mrazáku? Místo knedlíků vsaďte na borůvkový cheesecake, přidávám další recept na tvarohový dort do sbírky. :-)
Pokud po Vánocích ještě ladíte formu, tento dezert Vám ji rozhodně nezkazí, naopak. :-) Spousta bílkovin, málo tuku, žádný cukr a syté spokojené bříško. :-) 

Nahoru