Upravit stránku
Banánové lívance z cottage

Banánové lívance z cottage

Jaké jídlo během dne máte nejraději? Já rozhodně snídaně, vždy se jí nemůžu dočkat! Zpříjemněte si víkendové ráno skvělou snídaní, třeba BANÁNOVÝMI LÍVANCI Z COTTAGE. Tyto lívance u nás jíme často, dětem tyto snídaně moc chutnají. Klasické palačinky jim paradoxně nechutnají, děláme jen tyto.:-)

Z cottage mi přijdou lepší než z tvarohu nebo jen klasické banánové (banán + vejce). Tyto krásně držely při sobě a netrhaly se, ale je potřeba použít kvalitní pánev, jinak je z toho trhanec. Co vy? Kterou variantu máte nejradši?

Recept: Domácí zdravý brumík pro děti

Domácí zdravý brumík pro děti

Maminky, je tady některá z Vás, co nezná BEBE BRUMÍKA? Domnívám se, že Brumíka znají úplně všechny maminky. Přesto Brumík není úplně skvělá svačina pro dítě, jak se nám říkají v reklamě. Svým složením rozhodně nepatří mezi zdravou svačinu.

Jednou za čas nikoho nezabije koupený brumík, ale proč ho dětem nepřipravit doma? Je to hrozně jednoduché a pokud máte doma pomocníka jako já, tak to jde úplně samo. :-)

Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Máte ještě zásoby borůvek v mrazáku? Místo knedlíků vsaďte na borůvkový cheesecake, přidávám další recept na tvarohový dort do sbírky. :-)
Pokud po Vánocích ještě ladíte formu, tento dezert Vám ji rozhodně nezkazí, naopak. :-) Spousta bílkovin, málo tuku, žádný cukr a syté spokojené bříško. :-) 

Maková bábovka s tvarohem

Maková bábovka s tvarohem

Jak jste na tom s formou po Vánocích? Pokud ji potřebujete po svátcích "doladit" a dostat se zase zpátky, vyzkoušejte tuto bábovku bez mouky a cukru. Ani teď se nemusíte vzdávat sladké chuti. :-) Už mě znáte, dezerty typu cheesecake jsou moje nejoblíbenější. Moc mi chutnají a pro svůj vysoký podíl bílkovin a minimální obsah sacharidů si je můžete dopřát po celý den. Už jich mám na webu poměrně dost. Vyzkoušejte i tento recept, pokud máte v oblibě mák, určitě Vám bude moc chutnat. 
Proteinové bonbony

Proteinové bonbony

Už jste začali s pečením cukroví? Já ještě ne. Zatím mám hotové jen tyto proteinové bonbony, které doplní spoustu bílkovin a zdravých tuků. Neobsahují téměř žádné sacharidy a přesto chutnají sladce. :-) Protože se jedná o proteinové bonbony, můžeme si je dopřát i k večernímu hříchu :-).
Nahoru