Upravit stránku
Zdravý dezert z červené řepy

Koláč z červené řepy s tvarohem a Šmakounem

Pro zlepšení nálady jsem pro vás sepsala recept na řepový koláč. Je plný zdravých surovin. Nejen že vám může zlepšit náladu, ale zároveň vám dodá spoustu cenných látek pro posílení imunity. 
Je krásně vláčný a voní po čokoládě, červenou řepu v něm nikdo nepozná.  Věřím, že vám také bude moc chutnat. :-) 
Bramborový salát s fazolemi a žampiony

Bramborový salát s fazolemi a žampiony

Tento netradiční bramborový salát pravidelně připravuji už několik let. Zvlášť tehdy, když mi zbudou vařené brambory z předešlého dne. Snažím se vše zužitkovat, abych nevyhazovala jídlo. Tento recept ráda zařazuji i svým klientům do nutričních plánů. Ale protože salát není moc fotogenický, tak jsem ho ještě nezveřejňovala. Ale říkám si, že je to škoda ho nechat v tajnosti. :-) Třeba vás tento recept inspiruje a zachutná i vám. :-) 

Špenátová pizza

Špenátová pizza

Už dlouho jsem měla na tento koláč (pizzu) hroznou chuť. Myslela jsem si, že nám zbude i na večeři, ale s manželem jsme celou dávku snědli k obědu. Až tak nám chutnal. :-) Věřím, že si na něm pochutnáte i vy. :-) Pokud budete péct, pošlete mi prosím fotku a napište, jak vám chutnal. :-)
Rychlý oběd směs obilovin a luštěnin se šmakounem a zeleninou

Rychlý oběd směs obilovin a luštěnin se šmakounem a zeleninou

Jak vařím, když mám od rána schůzky s klienty a mám opravdu jen chvilku času na přípravu oběda? I v těchto chvílích, chci mít na talíři jídlo, které mě zasytí, nebudu mít za chvilku hlad a hlavně, které mi bude chutnat. Tentokrát jsem zvolila Trendy lunch z Lidlu. Znáte??? Vždycky, když mají v Lidlu v nabídce, tak si to ráda koupím. Je to směs: kroupy, špalda a zelená čočka. Přijde mi to jako zajímavá kombinace. :-) Stačí uvařit ve vodě a smíchat s nějakou zeleninou doplněnou bílkovinou. A rychlý oběd je hned na talíři. :-)

Roláda z lososa low carb

Lososová roláda low carb

Tato lososová roláda je strašně jednoduchá a moc dobrá. Garantuji vám, že neurazí ani ty, co se zdravému jídlu vyhýbají i z dálky. :-) Neříkejte jim, že jde o zdravý recept, protože oni to nepoznají. :-) Jde o nízkosacharidové jídlo, tedy bez mouky. Ušetřené sacharidy si pak můžete dopřát v jiném jídle. :-)

Jablečný štrůdl - fitness varianta bez mouky

Jablečný štrůdl - fitness varianta bez mouky

Mám pro vás recept na štrůdl, který chutná téměř jako klasický štrůdl, ale složením těsta se naprosto liší. Žádné těsto se spoustou mouky a tuku. V tomto receptu žádnou mouku nenajdete a přesto vám nebude vůbec chybět. Nevěříte? Vyzkoušejte! :-) Tento jablečný závin vám neuškodí ani pokud se zrovna v této době snažíte shodit nabraná vánoční kila.

Nahoru