Upravit stránku
Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Dne 23.11.2019 jsem dostala velkou příležitost přednášet na konferenci Bez lepku, cukru i laktózy v hotelu Artemis**** v Praze.

Původně jsem chtěla tuto nabídku odmítnout, protože nejsem zvyklá mluvit před tak velkým publikem a ještě k tomu s tématem, které je mě bylo dost náročné. Dále mě zarazilo, že budu vystupovat vedle Ing. Petra Havlíčka, kterého si moc vážím, ale přeci jen mám vůči němu respekt. Ale díky podpoře svého manžela (se slovy: "To přece nemůžeš odmítnout"!), jsem nabídku přijala jako velkou výzvu.

Konference je za mnou a věřím, že mě posilnila se postavit výzvám dalším. Mám z toho radost a chci se o ni podělit i s vámi, už jsem dostala fotky od fotografa. :-) 

P.s.: Z Ing. Petra Havlíčka jsem měla obavy zbytečně - je to sympaťák. :-) 

rozhovor v rádiu - pořad Radioporadna - Český rozhlas Hradec Králové

Rozhovor v Českém rozhlase Hradec Králové

Dneska jsem měla tu čest být jako host v pořadu Radioporadna na Českém rozhlase v Hradci Králové. V rádiu to pro mě byla milá premiéra. :-) Díky redaktorce a ostatním členům bylo vysílání moc příjemné a užila jsem si ho. Obecně jsme probíraly téma hubnutí. Ale jelikož je toto téma velice obsáhlé, dostala jsem nabídku na další pokračování. V dalším vysílání budu probírat diety jako takové (které fungují, které jsou zdraví nebezpečné,..).  

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Ve spolupráci s portálem BezHladoveni.cz vznikl tento rozhovor. Mluvíme o celiakii, jak je to se stravování těhotných a kojících žen, o hubnutí po menopauze, o poruchách příjmu potravy, ale i o tom, zda řeším striktně jídelníček u své rodiny. Třeba bude inspirací i pro vás. 

Nahoru