Upravit stránku
Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 20.5.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 20.5.2020

I tentokrát jsem si to v pořadu Sama doma na ČT1 krásně užila. Jedná se o živý přenos, adrenalin stoupá, a proto je to pro mě vždy zážitek být součástí. 

Téma tohoto dílu byla vajíčka, která jsem měla použít i ve svém vaření. Nedělalo mi to problém, protože mám vejce ráda na všechny způsoby. Jsem ráda, že už vajíčka nejsou na pranýři, ale už se ví, že jsou skvělou potravinou se spoustou benefitů. V našich jídelníčcích, by rozhodně neměla chybět. 

Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Dne 23.11.2019 jsem dostala velkou příležitost přednášet na konferenci Bez lepku, cukru i laktózy v hotelu Artemis**** v Praze.

Původně jsem chtěla tuto nabídku odmítnout, protože nejsem zvyklá mluvit před tak velkým publikem a ještě k tomu s tématem, které je mě bylo dost náročné. Dále mě zarazilo, že budu vystupovat vedle Ing. Petra Havlíčka, kterého si moc vážím, ale přeci jen mám vůči němu respekt. Ale díky podpoře svého manžela (se slovy: "To přece nemůžeš odmítnout"!), jsem nabídku přijala jako velkou výzvu.

Konference je za mnou a věřím, že mě posilnila se postavit výzvám dalším. Mám z toho radost a chci se o ni podělit i s vámi, už jsem dostala fotky od fotografa. :-) 

P.s.: Z Ing. Petra Havlíčka jsem měla obavy zbytečně - je to sympaťák. :-) 

rozhovor v rádiu - pořad Radioporadna - Český rozhlas Hradec Králové

Rozhovor v Českém rozhlase Hradec Králové

Dneska jsem měla tu čest být jako host v pořadu Radioporadna na Českém rozhlase v Hradci Králové. V rádiu to pro mě byla milá premiéra. :-) Díky redaktorce a ostatním členům bylo vysílání moc příjemné a užila jsem si ho. Obecně jsme probíraly téma hubnutí. Ale jelikož je toto téma velice obsáhlé, dostala jsem nabídku na další pokračování. V dalším vysílání budu probírat diety jako takové (které fungují, které jsou zdraví nebezpečné,..).  

Nahoru