Upravit stránku
Kuchařka KALORICKÉ TABULKY

Kuchařka KALORICKÉ TABULKY

Mám velkou radost, že vám mohu představit kuchařku KALORICKÉ TABULKY, na které jsem měla možnost se podílet. Knížka opravdu stojí za to! Nejen, že obsahuje spoustu chutných a vyvážených receptů, najdete v ní i QR kód, pomocí kterého si můžete recept během vteřiny zapsat do aplikace. Takže žádné zdlouhavé zapisování jednotlivých surovin. V knize dále najdete i typy od předních odborníků z oblasti výživy, sportu, biochemie, psychologie,...

Dny zdraví T-Mobile Hradec Králové

Dny zdraví T-Mobile Hradec Králové

Dnešní den mi svou kancelář půjčila společnost T-Mobile Hradec Králové. V rámci dnů zdraví jsem strávila celý den s moc fajn zaměstnanci této společnosti. Ačkoliv jsem si nestihla téměř ani “odskočit na toaletu”, byl to další prima den, za který moc děkuji. Jsem ráda, že vám není lhostejné vaše zdraví a nezanedbáváte prevenci.

 

Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Dostala jsem na 21. září 2020 další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Rozdíl v hubnutí žen a mužů. Probírali jsme jestli jsou rozdíly mezi ženami a muži patrné i při hubnutí. Ženy hubnou v drtivé většině opakovaně a jejich hubnutí mnohem více doprovázejí emoce, muži jsou důslednější a neradi prohrávají.

Nahoru