Upravit stránku
Hana 45 let, zhubla 20 kg

Hana 45 let, zhubla 20 kg

Co říkáte na proměnu Hanky? NESKUTEČNÁ ZMĚNA! Na první pohled to vypadá, že na fotografii jsou dvě jiné ženy. Nenechte se zmást, změnu udělal úbytek 20 kg. Na fotkách je stále stejná Hanka, jen s tenčím pasem o 25 cm a mnohem větším sebevědomím a radostí ze sebe samé.  Na výsledku Hanka pracovala půl roku. Smekám před ní, má za sebou obrovský kus práce. Přečtěte si Hanky recenzi, dokázala udělat změnu s neuvěřitelnou lehkostí. 

Martin 29 let - jak spálit tuky a nabrat svaly

Martin 29 let - jak spálit tuky a nabrat svaly

Hubnutí není vždy hlavní cíl, se kterým se na mne klienti obrací. Martin pracuje ve 3 směnném provozu a kontaktoval mě, protože už se cítil bezradný. Neměl vůbec energii na náročnou práci. Cítil se hodně unavený a převládala u něho i špatná nálada.  Martin nepotřeboval řešit hubnutí, ale chtěl jíst tak, aby měl dostatek energie a cítil se dobře. 

Doposud jedl Martin hodně málo. Jedl jen 2 x denně. Vůbec nechápu, jak jeho tělo mohlo takto náročnou práci zvládnout. Když jsme upravili jídelníček, Martin začal jíst mnohem více než doposud. Většinou to vycházelo na 6 jídel za den. Jídelníček se zvětšil na objem i na kalorickou hodnotu. Ale hlavně jsme vyladili skladbu jídla do vhodnější podoby. Navýšili jsme bílkoviny, ubraly rychlé cukry a nastavili optimální výši tuků. Nejen, že Martin po cca 14 dnech se cítil výrazně lépe, ale odešla i dlouhotrvající únava a vyčerpanost. Jako bonus se jeho váha snížila o 2 kg a množství svalové hmoty stouplo o 3 kg. 

Martin proměnil velkou část tuku na svalovou hmotu. Výrazné jsou i rozdíly v mírách. Úbytek v pase - 7 cm, boky - 10 cm a hrudník je o 3 cm větší.  Martin ale naprosto změnil svou životosprávu. Zvládli jsme naplánovat jídlo i ve směnném provozu. Martin si pečlivě připravoval jídlo s sebou a zároveň poctivě cvičil v posilovně v Bonasus Gym. A výsledek předčil očekávání. Martine, dobrá práce. Moc gratuluji. :-)
 

Aneta 29 let, zhubla 12 kg

Aneta 29 let, zhubla 12 kg

Chci se s vámi podělit se svou klientkou Anetkou, která během 1/2 ročního programu zhubla 12 kg. Jak všichni víme, váha není vše. Skvělé jsou změny na tělesných obvodech. Aneta se zbavila 17 cm přes břicho, 19 cm přes boky. Udělala neskutečnou proměnu o několik konfekčních velikostí. Na nový způsob stravování si zvykla téměř okamžitě a nedělá jí vůbec žádné problémy.

Jak sama říkala, nejtěžší bylo odhodlání se přihlásit a začít. Pak už to šlo téměř samo.  Vypadá úžasně a já moc děkuji za skvělou spolupráci. Jak to dokázala? Přečtěte si její recenzi.

Petr 32 let, zhubl 18 kg za 4 měsíce

Pan Petr 32 let, zhubl 18 kg za 4 měsíce

Moc děkuji svému klientovi Petrovi za jeho pevnou vůli a odhodlání, se kterou se vrhnul do hubnutí. Neskutečně se mu to vyplatilo a já jsem na něj moc hrdá. 
 
Petr ve své recenzi píše, že za svůj život vyzkoušel téměř všechny diety od sacharidových vln přes ketogenní diety až po vegetariánství. Každý pokus většinou skončil obligátními "cheat days". Žádná dieta mu nefungovala a vždy se dostal ještě na vyšší váhu, než ze které začal hubnout. V novém jídelníčku neměl hlad, měl dostatek energie na sportovní aktivity a konečně se dostal na dvojcifernou váhu bez hladovění, přílišného omezování a bez extrémů. Cituji: "Škoda, že jsem se rozhoupal až po takové době zajít za odborníkem, kterým Martina bezesporu je a nechal si sestavit jídelníček". 

Andrea 34 let, zhubla 20 kg

Andrea 34 let, zhubla 20 kg

Moc děkuji své klientce Andrejce za bezvadnou spolupráci. Andrejka zhubla 20 kg během půlročního programu. Začínaly jsme přes obrazovku počítače, ale když nám vláda umožnila osobní kontakt, vídaly jsme se na živo. Bylo to moc fajn.

Andrejka se do hubnutí pustila na plno, i přes náročné období vše zvládla na jedničku. (Ranní cvičení před prací, péče o rodinu, studium VŠ a práce. Do toho příprava bezlepkových jídel,...). Nyní jí dostatečně velké porce, nehladoví a hlavně si už nevyčítá každé sousto jako dříve. Přestala mít z jídla strach.  Andrejka má můj velký obdiv a mám z ní velkou radost. 

Pan František 65 let, zhubl 17 kg za 6 měsíců

Pan František 65 let, zhubl 17 kg za 6 měsíců

Dneska vám přináším proměnu pana Františka (65 let), který během 6ti měsíčního programu zhubl 17 kg. 

Proč se pan František pustil do hubnutí? Důvodem byl zhoršující se zdravotní stav. Nyní po půl roce změny jídelníčku se pan František raduje ze zlepšení zdravotní stránky. Snížila se hodnota krevního cukru, krevního tlaku, cholesterolu a dokonce má i lepší výsledky jaterních testů. Nyní jsou všechny hodnoty zcela v pořádku. S hubnutím ještě nekončí, pokračujeme dále. 

Přečtěte si recenzi pana Františka, kde popisuje, jak samotné hubnutí vnímal a co se u něho změnilo

Jana 46 let, zhubla 38 kg

Jana 46 let, zhubla 38 kg

Chci se s vámi podělit o neskutečnou proměnu mé klientky, která během roční spolupráce zhubla téměř 40 kg, vizuálně omládla minimálně o 10 let a stal se z ní naprosto jiný člověk.

Věřte nebo ne, ale nepředepsala jsem jí zázračnou pilulku, ani nepodstoupila žádný zákrok plastických chirurgů. Stejně tak není fotka nijak upravená a opravdu se jedná o jednu a tu samou milou dámu. Jana svou změnu dokázala jen poctivou prací sama na sobě. Strašně se divila, kolik jídla může za den sníst a přesto hubnout. Našla si zálibu v pravidelném pohybu, díky kterému se její postava neuvěřitelně zpevnila.  Ve své recenzi píše, že nejtěžší bylo udělat ten první krok a odhodlat se mi ozvat. :-) Tak neváhejte ani vy. :-)

Jana 30 let, zhubla 6 kg

Jana 30 let, zhubla 6 kg

Tato mladá maminka mě kontaktovala pár týdnů po porodu a byla nešťastná, že jí poporodní kila stále zůstávají a její váha se vůbec nesnižuje, i když se tolik snaží. Jana dělala tu chybu, že jedla nedostatečně vzhledem k velkému výdeji energie. (Kojení, péče o miminko, domácnost, dlouhé procházky s kočárkem). Proto jsem jí nastavila dostatečný kalorický příjem, aby měla dostatek energie na všechny činnosti, které musí během dne zvládnout. Jana zjistila, že po novém jídelníčku vůbec nemá hlad, nehoní jí chutě na sladké a hlavně má mnohem více energie a necítí tolik únavy, jako tomu bylo dřív. Postupné snižování váhy byl jen bonus. :-)

Myslím, že naše spolupráce fungovala skvěle nejen kvůli tomu, že Jana začala dostatečně a kvalitně jíst a hýbat se s kočárkem, ale  i kvůli tomu, že jsme si spolu padly do oka. S touho mladou maminkou byla radost spolupracovat.

Dana 45 let, zhubla 13 kg

Dana 45 let, zhubla 13 kg

Mám pro vás další dávku motivace. Dana je důkazem toho, že hubnout lze i při směnném provozu. Ne každý má pro svou cestu ideální podmínky. Příběh Dany mluví za vše.

Přečtěte si její recenzi, kde popisuje, jak probíhal její proces hubnutí. Je fajn, po čase obléknout menší oblečení a lépe se cítit, ale zlepšení zdraví je na prvním místě. Zvláště v této době. Myslete na své zdraví a změnu neodkládejte. 

Petra 45 let, zhubla 11 kg

Petra 45 let, zhubla 11 kg

Chci se Vám pochlubit s proměnou Petry. Za 4 měsíce naší spolupráce zhubla úžasných 11 kg. Její míry se zmenšily o 12 cm v pase, 13 cm přes pupík a o 11 cm kolem boků. Z mé klientky mám obrovskou radost, na každé setkání  s ní jsem se moc těšila.

Často mám během své práce pocit, že si "jen" povídám s kamarádkou a vůbec si neuvědomuji, že vlastně pracuji. Petře moc gratuluji k úžasným výsledkům a zároveň moc děkuji za její milá slova, která sepsala o průběhu naší spolupráce. Přečtěte si Petřin příběh, stojí za to. :-)

Nahoru