Upravit stránku
Bára 21 let, zhubla 17 kg

Bára 21 let, zhubla 17 kg

Přidávám vám pořádnou dávku motivace. Spolupráce s Bárou začala už v roce 2015. Tehdy její váha ukazovala o 17 kg více, než ukazuje nyní. Byla se sebou nespokojená a ve svém těle nebyla šťastná. Barča si prošla velkou změnou a jak sama říká: "Zdravá strava a cvičení jí naprosto pohltilo"

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Vendula 45 let, zhubla 6,5 kg

Chci se s vámi podělit o radost paní Vendulky. Po 3 měsíčním programu má více jak 6 kg dole. Váhu "vem čert", ale paní Vendulka je díky obrovskému úbytku cm z celého těla mnohem spokojenější než tomu bylo dříve.

Vendulka se zbavila nezvladatelných chutí na sladké. Zpočátku tomu nevěřila, že se to zrovna u ní může podařit. Moc děkuji za spolupráci a gratuluji k velké změně.

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Katka 33 let, zhubla 11 kg

S Katkou spolupracujeme od května 2019. Během 5 měsíců dokázala zhubnout 11 kg. Je to maminka na mateřské, stará se o dva malé chlapečky a do toho ještě pracuje. Času nazbyt tedy rozhodně nemá, ale i tak to hravě zvládá. Naše spolupráce ještě nekončí, ještě minimálně půl roku budeme pokračovat dál. Katka je velká bojovnice, nic pro ní není problém. :-) 

Mám ráda svou práci i kvůli tomu, že se mohu setkávat s lidmi, od kterých se učím a se kterými si rozhodně nepřipadám, že pracuju. S Káťou je to přesně tento stav. Katka popisuje svůj příběh ve své recenzi. Věřím, že se v jejím příběhu najdete i vy a že v něčem inspiruje i vás. :-) Nikdy není pozdě na změnu. Ať se povede i vám a cítíte se ve svém těle skvěle. 

Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Moc děkuji paní Jiřině za možnost zveřejnění jejího příběhu a její proměny. Ve své recenzi píše, jak se potýkala s váhou celý život a zkoušela všechny možné i nemožné diety. Teprve teď našla způsob, který jí zafungoval. A nebyla to žádná zázračná dieta, jen se naučila poslouchat své tělo a dostatečně jíst základní potraviny. Nebojí se pečiva, lepku, mléčných výrobků, masa ani ničeho jiného. Život není o odříkání a zákazech! Je potřeba naučit se dopřát svému tělu vše, ale v množství, které potřebuje.  Paní Jiřina je živým důkazem, že se hubnout dá v každém věku a bez větších omezeních. Pokud sami bojujete s váhou a už máte všech možných diet dost, obraťte se na mě, ráda pomohu i vám. 

Pan Michal 33 let, zhubl 19 kg

Pan Milan 43 let, zhubl 13 kg

Jsem neskutečně pyšná na pana Milana. I když to neměl vůbec jednoduché, jak po zdravotní, tak i po pracovní stránce. Výmluvy šly stranou a on hledal způsob, jak to i přes všechny překážky půjde. A dokázal to!!! Výsledek za půl roku. Váha o 13 kg méně. A o 16 cm tenčí pas. A co je nejvíc? Zbavil se spousty léků, o kterých mu lékaři tvrdily, že je má do konce života. (dna, vysoký tlak, cholesterol). Jediným lékem, který zafungoval bylo správné jídlo.  Milan říká, že má nyní mnohem více energie, únava odezněla a prostě více chuti do života. :-) 
Zdeňka 38 let, zhubla 26 kg

Zdeňka 38 let, zhubla 26 kg

Při pohledu na proměnu mé klientky Zdeňky si můžete říkat, že se jedná o fotomontáž. Protože to vypadá, že je na původní fotce úplně jiná paní. Věřte, nevěřte, je to skutečně Zdeňka jen je o 26 kg lehčí a nespočetné množství cm užší. Tato změna trvala 1,5 roku, takže žádné nesmyslné diety a hladovění.

Paní Vendula 45 let, zhubla 10 kg

Vendula 45 let, zhubla 10 kg

Chci se Vám pochlubit s proměnou paní Venduly, kterou udělala za 3 měsíce. Zhubla úžasných 10 kg. Její míry se zmenšily o 11 cm v pase, 14 cm přes pupík a 10 cm kolem boků. Z mé klientky mám obrovskou radost, na každé setkání  s ní jsem se moc těšila. Nejen že je to hrozně milá mladá dáma, ale hlavně se mi líbil její přístup. Nehledala žádné výmluvy, proč to nepůjde, ale do hubnutí se vrhla naplno. Chystala si jídlo do práce, odpoledne se šla projít (ale ne každý den, jen když měla čas a chuť). A světe div se, ono se to podařilo! A jak sama říká: "Ani to nebolelo. :-) Sama se divila, jak málo stačilo ke změně. K hubnutí se odhodlávala dlouho, čekala na správnou dobu, která teď uzrála." Moc ji gratuluji a mám radost, že se ve svém těle zase cítí moc dobře a to je přece to nejdůležitější. :-)

Lenka 44 let, zhubla 13 Kg

Lenka 44 let, zhubla 13 Kg

Přidávám dávku motivace - i pro Vás ostatní. Paní Lenka celý život studovala různé diety, zkoušela vše možné, i nemožné, ale hubnout se jí nedařilo. Zhubnout se jí podařilo teprve až teď, když zjistila, že už nechce držet diety, ale chce se cítit dobře.

Eva 32 let, zhubla 11 Kg

Eva 32 let, zhubla 11 Kg

Když jsem se na konci března 2018 poprvé potkala s Evou a její maminkou, hned na první schůzce mi daly najevo, že to s nima budu mít "těžké". Evči maminka mi řekla, že nikdy v životě nezhubla a že nevěří, že jí to teď půjde. Důrazně mi naznačila, ať se jako snažím. :-) Z rázné ženy z první schůzky se na dalších návštěvách stávala velmi milá a vtipná dáma se sympatickou dcerou Evou.  Musím říct, že mi obě padly do oka a na schůzkách jsem vždy zapomněla, že si nepovídáme v kavárně, ale že jsem "v práci".

Mrkněte na proměnu mladé slečny Evy (32 let), která za 4,5 měsíce dokázala své tělo neskutečně vylepšit. Rozdíl 11 kg je opravdu vidět. Evi, moc Ti gratuluji. A na maminčinu skvělou proměnu se budeme těšit někdy příště. :-)

Petra 35 let, zhubla 13 kg

Petra 35 let, zhubla 13 kg

Zhubnout není tak těžké, jako si dlouhodobě váhu udržet. Souhlasíte? Dnes Vám chci ukázat, že to opravdu jde! Nejen že si Péťa dokázala udržet po 3 měsíčním programu svou štíhlou postavu, ona ji dokázala dotáhnout k naprosté dokonalosti.

Nahoru