Upravit stránku
Jitka 37 let, zhubla 4 kg

Jitka 37 let, zhubla 4 kg

Jitka má dole 4 kg, ale viditelný rozdíl je veliký, protože úbytek 6 cm v pase je opravdu znát. Jitka je maminkou na mateřské, než obstarala holčičky, tak se často nestíhla vůbec najíst. Když už na ní došla řada, tak měla obrovský hlad a často sáhla po sladkosti. Nyní více plánuje co si připraví k jídlu a neodchází z domu bez svačinek pro holky, ale i pro sebe. Chutě na sladké se zmenšily díky pravidelnému a dostatečnému jídlu. Jitko, děkuji za spolupráci a mám z Vás velkou radost. 

Eva 41 let, zhubla 5 kg

Eva 41 let, zhubla 5 kg

Chci se s Vámi podělit o 3 měsíční proměnu své klienty Evy. Během této doby zhubla 5 kg, ale co je důležitější, má o 10 cm menší obvod přes břicho a to je mnohem důležitější než číslo na váze. Eva je pro mě hrdinka, protože hubnout během učení na státnice, není zrovna lehký úkol. Ještě jednou děkuji za spolupráci a gratuluji k úspěšnému zakončení studia. 

Zdeňka 37 let, zhubla 15 kg

Zdeňka 37 let, zhubla 15 kg

Dnes Vám přináším další proměnu mé klientky. Zdeňka na sobě opravdu zamakala. Za 3 měsíce zhubla 15,4 kg a má dole neuvěřitelných 18 cm přes břicho. Zdeňka stále není s hubnutím u konce, pokračuje dále. Těším se, až budu moci zveřejnit další fotku třeba za půl roku. Zdeňko, moc děkuji za spolupráci a těším se na další výzvu s Vámi. Co říkáte? Na Zdeňce je změna opravdu vidět, že? :-)

Věra 33 let, zhubla 6 kg

Věra 33 let, zhubla 6 kg

Jsem moc ráda, že jsem dostala svolení zveřejnit proměnu mé dlouholeté kamarádky Věrky. S Věrkou se znám už hodně dlouho, dokonce jsme spolu necelé 4 roky "bydely" na intru, takže si pamatuji Věrky nejedení už na střední škole. Často se stávalo, že za celý den snědla pouze snídani. Jsem velice ráda, že už je tomu jinak. Věrka má své stravovací návyky už krásně srovnané. Jí pravidelně 5x denně, ne 2x jako tomu bylo dřív (sušenky a buchty - protože často nestíhala a neměla chuť najíst se uvařeného jídla). 

Paní Jitka 45 let, zhubla 22 kg

Jitka 45 let, zhubla 22 kg

Před 3 měcíci jsem se chlubila skvělou proměnou své klientky Jitky. Teď mám tu čest se pyšnit znovu. Jak je na tom Jitka po 6 měsících programu? Podívejte se na neskutečnou změnu.

Iveta 42 let, zhubla 11 kg

Paní Iveta 42 let, zhubla 11 kg

Co říkáte na proměnu Ivety? Prostě PECKA! Zhubnout 11 kg a být tenčí o 19 cm přes pupík je opravdu skvělý výsledek. Iveto, moc děkuji za možnost zveřejnit Váš úspěch, i když takhle skvěle vypadáte už rok. :-)
Veronika 27 let, zhubla 9 kg

Veronika 27 let, zhubla 9 kg

Verča zhubla za 3 měsíce 9 kg. Přes břicho je uzší o 10 cm a přes boky má o 10 cm méně. Nyní se cítí skvěle, je se sebou spokojená. Ještě aby ne, vypadá totiž skvěle! Verčo, moc děkuji za úžasnou spolupráci. 

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu svalové hmoty

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu ve svalech

Chci se s Vámi podělito o zcela jinou proměnu, než na které jste u mě zvyklí. Jakub mě kontaktoval z opačného důvodu, než 90 % jiných klientů. Jakuba trápila nízká váha a nedařilo se mu přibrat.

Mohl jíst cokoliv, ale váha nešla nahoru, Kuba se necítil ve svém těle dobře a hodně ho to trápilo. Nyní Vám chci ukázat, jakou proměnou Jakub udělal jen během 3 měsíců. Svou váhu zvýšil o 7,6 kg. A upozorňuji, není to tak jednoduché, jak si většina myslí, Jakub nezačal jíst fast food a cpát se sladkostmi. Jeho cílem bylo nabrat svalovou hmotu, nechtěl, aby mu vyrostlo jen břicho.

Paní Jitka 45 let, zhubla 17 kg

Paní Jitka 45 let, zhubla 17 kg

Ráda bych se pochlubila se svou klientkou Jitkou, která za 3 měsíce zhubla 16,6 kg a v pase má o 18 cm méně, přes břicho má menší obvod dokonce o 22 cm. Před Jitkou opravdu smekám a jsem na ní pyšná, že tohle všechno zvládla i s dvouletou dcerkou. Jakou změnu Jitka udělala? Naučila se pravidelně jíst, takhle jednoduché to bylo. :-) Jitka jedla dříve velmi nárazově, na jídlo zapomínala, stačily jí ke svačině gumoví medvídci nebo nějaká buchta. Byla zvyklá nejíst několik hodin (nyní vydrží max. 3 hodiny). :-) 

Jitka začala vařit, chystat si svačinky a nyní už to bere jako nedílnou součást svého dne. Necítí se unavená, bez problémů zvládá nároky malé dcerky a prostě žije mnohem aktivněji než dříve. Jitko, ještě jednou Vám děkuji za spolupráci.

Markéta 29 let, zhubla 12 kg

Paní Markéta 29 let, zhubla 12 kg

Kila dole, BMI v normě, metabolický věk menší než ten skutečný, přebytečné centimetry pryč, z velikosti kalhot 42 nosím velikost 38, jsem se sebou spokojená, cítím se úžasně jako nikdy před tím.
Nahoru