Upravit stránku
Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Nerada se opakuji, ale musím se opakovat. Jsem šťastná, že mohu dělat svou práci. Nejen proto, že z ní mám dobrý pocit, ale i pro to, že se setkávám se spoustou lidí z širokého spektra oborů. Paní Drahomíra je přesně ten případ.

Velice vzdělaná, sečtělá a milá dáma, se kterou bylo radost spolupracovat. Přijde mi, že se já více učím od svých klientů než oni ode mě. Touha po změně a lepším zdraví je v každém věku. Paní Drahomíra je toho důkazem. Moc Vám děkuji. 

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Jsem tu s další proměnou. :-) Paní Božena zhubla 5 kg. Někomu by to přišlo málo, ale fotky mluví za vše. Úbytek 8 cm v pase je neskutečně znát. :-) Vždy záleží jaká je naše počáteční hmotnost. Pokud vážíme 150 kg, tak rozdíl 5 kg nebude moc vidět. Ale při nižší váze je rozdíl 5 kg opravdu znát. A hlavně nám ztráta kil dodá větší sebedůvěru a tu potřebujeme úplně nejvíc!

Změnu nepozná tolik naše okolí, ale my sami ji poznáme na 100%. Mějte rádi sama sebe a změnu udělejte v první řadě pro sebe, ne pro nikoho jiného. Moc děkuji paní Božence za skvělou spolupráci a za možnost zveřejnit její fotografie. Říkala, že bude ráda motivovat i ostatní. Tak kdo z vás také touží po změně a neví jak na to? Zjistíte, že je to lehčí, než jste si původně mysleli. Ráda pomohu i vám. :-)

Jindřich 50 let, zhubl 36 kg

Jindřich 50 let, zhubl 36 kg

Mám obrovskou radost z proměny pana Jindřicha. Během půlroční spolupráce zhubl neuvěřitelných 36 kg. S hubnutím ještě nekončíme, budeme pokračovat dalších 6 měsíců. Pan Jindřich je ukázkový případ, že když člověk chce, tak dokáže úplně všechno. I přes to, že jezdí kamionem, kde nemá skoro žádný pohyb, během přestávek pravidelně zařazuje chůzi, místo sledování filmů.

Stejně poctivý je i v přípravě jídla. O víkendu si navaří do krabiček a na pár dnů má o jídlo postaráno. Před panem Jindrou opravdu smekám, byla radost s ním pracovat. Ve spolupráci s MUDr. Mátisem nám pan Ort udělal dvojí radost, nejen že se zbavil spousty kilogramů tuku, ale přišel i o řadu léků, které musel do této doby užívat. Posílení zdraví je největší úspěch celého programu. Jsem vděčná, že mohu dělat práci, která má smysl.

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Jsem tady s další dávkou motivace. Myslím, že se teď po Vánocích bude hodit. Spousta z vás není po svátcích spokojená se svou postavou a chce se vrátit zpět, nebo ještě na nižší váhu. Jak se podařilo Terezce zhubnout i přes náročné studium a práci? Vše popisuje ve své recenzi.

Lenka 33 let, zhubla 18 kg

Lenka 33 let, zhubla 18 kg

I přesto, že se to všude hemží s vařením, pečením, jedením....i tak posílám další dávku motivace. Paní Lenka i v tomto náročném předvánočním čase hubne. Během půl roku shodila 18 kg.

Na svojí cestě nekončí, je odhodlaná pokračovat dále. U Lenky byla největší změna v tom, že o jídle začala přemýšlet. Dříve sem tam něco strčila do pusy a pak zjistila, že celý den jedla jen "blbosti" a neměla pořádné jídlo. Jídelníček řešila jen u svých dětí a sebe odbývala. Nyní se snaží jíst pravidelně (jako její děti) a najednou chutě na sladkosti už nejsou tak silné. Moc jí držím palce, aby se jí stále tak skvěle dařilo. Moc děkuji za výbornou a milou spolupráci. 

Pokud byste i vy chtěli se sebou udělat velkou změnu, ozvěte se mi. Na leden už mám skoro úplně plno, ale na únor se ještě vejdete. :-) Pokud chcete spolupráci se mnou věnovat svému blízkému, dárkové poukazy mám připravené. :-)

Květoslava 65 let, zhubla 19 kg

Květoslava 65 let, zhubla 22 kg

Jsem velice ráda, že mi moje klientka - paní Květoslava 65 let, dala svolení ke zveřejnění své proměny. Na internetu kolují tisíce fotek mladých holek, které dokázaly zhubnout. Klobouk dolů před nimi. Ale rozhodnout se k tak obrovské změně i když nám není "náct", není tak jednoduché. Smekám, před paní Květou, že dokázala zhubnout 22 kg během půl roku. Má klientka pokračuje v hubnutí i nadále a je odhodlaná k tomu, že zhubne další 20 kg.

Bára 21 let, zhubla 17 kg

Bára 21 let, zhubla 17 kg

Přidávám vám pořádnou dávku motivace. Spolupráce s Bárou začala už v roce 2015. Tehdy její váha ukazovala o 17 kg více, než ukazuje nyní. Byla se sebou nespokojená a ve svém těle nebyla šťastná. Barča si prošla velkou změnou a jak sama říká: "Zdravá strava a cvičení jí naprosto pohltilo"

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Vendula 45 let, zhubla 6,5 kg

Chci se s vámi podělit o radost paní Vendulky. Po 3 měsíčním programu má více jak 6 kg dole. Váhu "vem čert", ale paní Vendulka je díky obrovskému úbytku cm z celého těla mnohem spokojenější než tomu bylo dříve.

Vendulka se zbavila nezvladatelných chutí na sladké. Zpočátku tomu nevěřila, že se to zrovna u ní může podařit. Moc děkuji za spolupráci a gratuluji k velké změně.

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Katka 33 let, zhubla 11 kg

S Katkou spolupracujeme od května 2019. Během 5 měsíců dokázala zhubnout 11 kg. Je to maminka na mateřské, stará se o dva malé chlapečky a do toho ještě pracuje. Času nazbyt tedy rozhodně nemá, ale i tak to hravě zvládá. Naše spolupráce ještě nekončí, ještě minimálně půl roku budeme pokračovat dál. Katka je velká bojovnice, nic pro ní není problém. :-) 

Mám ráda svou práci i kvůli tomu, že se mohu setkávat s lidmi, od kterých se učím a se kterými si rozhodně nepřipadám, že pracuju. S Káťou je to přesně tento stav. Katka popisuje svůj příběh ve své recenzi. Věřím, že se v jejím příběhu najdete i vy a že v něčem inspiruje i vás. :-) Nikdy není pozdě na změnu. Ať se povede i vám a cítíte se ve svém těle skvěle. 

Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Moc děkuji paní Jiřině za možnost zveřejnění jejího příběhu a její proměny. Ve své recenzi píše, jak se potýkala s váhou celý život a zkoušela všechny možné i nemožné diety. Teprve teď našla způsob, který jí zafungoval. A nebyla to žádná zázračná dieta, jen se naučila poslouchat své tělo a dostatečně jíst základní potraviny. Nebojí se pečiva, lepku, mléčných výrobků, masa ani ničeho jiného. Život není o odříkání a zákazech! Je potřeba naučit se dopřát svému tělu vše, ale v množství, které potřebuje.  Paní Jiřina je živým důkazem, že se hubnout dá v každém věku a bez větších omezeních. Pokud sami bojujete s váhou a už máte všech možných diet dost, obraťte se na mě, ráda pomohu i vám. 

Nahoru