Upravit stránku
Muffiny se špenátem a rajčaty

Muffiny se špenátem a rajčaty

Máte rádi muffiny? U nás jsou tedy populární. :-) Tentokrát jsem zvolila slanou variantu. :-) Měla jsem doma čerstvý špenát, který jsem potřebovala zužitkovat, tak mě napadla tato varianta. Musím se pochlubit, protože košíčky chutnaly moc dobře. :-) Vyzkoušejte také! Super snídaně, svačina i oběd. :-)
Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Většina z nás máme rádi listové těsto na jakýkoliv způsob (na sladko i slano), zkuste si připravit zdravější a chutnější podobu. Určitě tuto svačinku děti ocení ve škole i doma. Tyčinky se hodí namáčet do domácí pomazánky (např. řepové, rybičkové, avokádové) nebo je sníst samotné se zeleninou či ovocem.

Recepty na rychlé občerstvení pro návštěvu, pro hosty

Blíží se období venkovních oslav a grilovaček jaké občerstvení chystáte pro návštěvu vy?

U nás jsou oblíbené pomazánky, které se dají nabírat nakrájenou zeleninou nebo namazat na topinky. Čerstvá zelenina, nakrájené sýry, šunka a případně i grilované maso s domácí tatarkou. 
Jde to i bez chipsů, co říkáte?

Rychlá svačina (jogurt, sušenka, ořechy)

Když nemám moc času na přípravu a zároveň mám chuť na něco sladkého, tak si ráda dám domácí bílý jogurt se sušenkou REJ a kešu ořechy. Po této sváče mi energie vydrží hodně dlouho a je mi fajn. :-) Jaká je ta Vaše oblíbená svačina?
Nahoru