Upravit stránku
Salát s Halloumi sýrem a křepelčím vajíčkem

Salát s Halloumi sýrem a křepelčím vajíčkem

Znáte sýr Halloumi? Teprve nedávno jsem ho objevila v Lidlu a je opravdu vynikající, škoda, že jsem ho nezkusila už dříve. Salátek z čerstvé zeleniny, vařená křepelčí vajíčka a halloumi sýr připravený na grilovací pánvi. Rychlá a velmi chutná večeře. Vyzkoušíte také? Zařazujete do svého jídelníčku křepelčí vajíčka? Moje děti je mají moc rády a jsem za to moc ráda.
Domácí večerní chlebík

Recept na domácí večerní chlebík

Znáte večerní chléb? Kupujete si ho? Pokud jste přes den snědli už hodně pečiva a nechcete si ho odepírat ani večer, je večerní chléb skvělou volbou. Obsahuje spoustu bílkovin a téměř žádné sacharidy. Od té doby, co jsem ochutnala tento domácí chléb, tak už večerní chléb nekupuji a dělám si ho doma. Je to strašně rychlé, jednoduché a hlavně moc a moc dobré. :-) Nevěříte? Tak to prostě vyzkoušejte a dejte mi vědět, ano? :-)

Recept: Domácí zdravý brumík pro děti

Domácí zdravý brumík pro děti

Maminky, je tady některá z Vás, co nezná BEBE BRUMÍKA? Domnívám se, že Brumíka znají úplně všechny maminky. Přesto Brumík není úplně skvělá svačina pro dítě, jak se nám říkají v reklamě. Svým složením rozhodně nepatří mezi zdravou svačinu.

Jednou za čas nikoho nezabije koupený brumík, ale proč ho dětem nepřipravit doma? Je to hrozně jednoduché a pokud máte doma pomocníka jako já, tak to jde úplně samo. :-)

Muffiny se špenátem a rajčaty

Muffiny se špenátem a rajčaty

Máte rádi muffiny? U nás jsou tedy populární. :-) Tentokrát jsem zvolila slanou variantu. :-) Měla jsem doma čerstvý špenát, který jsem potřebovala zužitkovat, tak mě napadla tato varianta. Musím se pochlubit, protože košíčky chutnaly moc dobře. :-) Vyzkoušejte také! Super snídaně, svačina i oběd. :-)
Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Většina z nás máme rádi listové těsto na jakýkoliv způsob (na sladko i slano), zkuste si připravit zdravější a chutnější podobu. Určitě tuto svačinku děti ocení ve škole i doma. Tyčinky se hodí namáčet do domácí pomazánky (např. řepové, rybičkové, avokádové) nebo je sníst samotné se zeleninou či ovocem.

Nahoru