Upravit stránku
Dny zdraví T-Mobile Hradec Králové

Dny zdraví T-Mobile Hradec Králové

Dnešní den mi svou kancelář půjčila společnost T-Mobile Hradec Králové. V rámci dnů zdraví jsem strávila celý den s moc fajn zaměstnanci této společnosti. Ačkoliv jsem si nestihla téměř ani “odskočit na toaletu”, byl to další prima den, za který moc děkuji. Jsem ráda, že vám není lhostejné vaše zdraví a nezanedbáváte prevenci.

 

Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Konference: Bez lepku, cukru i laktózy

Dne 23.11.2019 jsem dostala velkou příležitost přednášet na konferenci Bez lepku, cukru i laktózy v hotelu Artemis**** v Praze.

Původně jsem chtěla tuto nabídku odmítnout, protože nejsem zvyklá mluvit před tak velkým publikem a ještě k tomu s tématem, které je mě bylo dost náročné. Dále mě zarazilo, že budu vystupovat vedle Ing. Petra Havlíčka, kterého si moc vážím, ale přeci jen mám vůči němu respekt. Ale díky podpoře svého manžela (se slovy: "To přece nemůžeš odmítnout"!), jsem nabídku přijala jako velkou výzvu.

Konference je za mnou a věřím, že mě posilnila se postavit výzvám dalším. Mám z toho radost a chci se o ni podělit i s vámi, už jsem dostala fotky od fotografa. :-) 

P.s.: Z Ing. Petra Havlíčka jsem měla obavy zbytečně - je to sympaťák. :-) 

Nahoru