Upravit stránku
Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Dostala jsem na 21. září 2020 další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Rozdíl v hubnutí žen a mužů. Probírali jsme jestli jsou rozdíly mezi ženami a muži patrné i při hubnutí. Ženy hubnou v drtivé většině opakovaně a jejich hubnutí mnohem více doprovázejí emoce, muži jsou důslednější a neradi prohrávají.

Spolupráce s časopisem BLESK KŘÍŽOVKY

Spolupráce s časopisem BLESK KŘÍŽOVKY

Pokud rádi luštíte křížovky a zároveň si chcete něco dobrého a zdravého uvařit, inspiraci najdete v Blesk křížovky. :-) 

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Ketodieta a low carb.

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Ketodieta a low carb

28. 6. 2020 jsem dostala další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Ketodieta a low carb.

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Stravou ke zdravému tělu a mysli 27.5.2020

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Stravou ke zdravému tělu a mysli

Na dnešek jsem dostala další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Stravou ke zdravému tělu a mysli. Probírali jsme kvalitní bílkoviny, sacharidy...a třeba i to, že je potřeba si dávat pozor i na ty zdravé potraviny. Vždy jde o množství...Stále platí pravidlo, že pokud chci hubnout, musím být v kalorickém deficitu.

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 20.5.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 20.5.2020

I tentokrát jsem si to v pořadu Sama doma na ČT1 krásně užila. Jedná se o živý přenos, adrenalin stoupá, a proto je to pro mě vždy zážitek být součástí. 

Téma tohoto dílu byla vajíčka, která jsem měla použít i ve svém vaření. Nedělalo mi to problém, protože mám vejce ráda na všechny způsoby. Jsem ráda, že už vajíčka nejsou na pranýři, ale už se ví, že jsou skvělou potravinou se spoustou benefitů. V našich jídelníčcích, by rozhodně neměla chybět. 

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 14.1.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 14.1.2020

Dostala jsem další pozvání do pořadu Sama doma na Čt1. Vždy je to pro mě čest být součástí a hlavně velký zážitek. Děkuji za pozvání a vám, co jste mi drželi palce také moc děkuji.❤️

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat

Dostala jsem další milé pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové jako host radioporadny. S moderátorkou jsme probíraly aktuální téma: “Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat.” 

rozhovor v rádiu - pořad Radioporadna - Český rozhlas Hradec Králové

Rozhovor v Českém rozhlase Hradec Králové

Dneska jsem měla tu čest být jako host v pořadu Radioporadna na Českém rozhlase v Hradci Králové. V rádiu to pro mě byla milá premiéra. :-) Díky redaktorce a ostatním členům bylo vysílání moc příjemné a užila jsem si ho. Obecně jsme probíraly téma hubnutí. Ale jelikož je toto téma velice obsáhlé, dostala jsem nabídku na další pokračování. V dalším vysílání budu probírat diety jako takové (které fungují, které jsou zdraví nebezpečné,..).  

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Ve spolupráci s portálem BezHladoveni.cz vznikl tento rozhovor. Mluvíme o celiakii, jak je to se stravování těhotných a kojících žen, o hubnutí po menopauze, o poruchách příjmu potravy, ale i o tom, zda řeším striktně jídelníček u své rodiny. Třeba bude inspirací i pro vás. 

Spolupráce s časopisem BLESK ZDRAVÍ

Spolupráce s časopisem BLESK ZDRAVÍ

Dostala jsem nabídku o pravidelné příspěvky do časopisu Blesk Zdraví. Jelikož jsem článek psala už na podzim, úplně jsem zapomněla, že lednové číslo vychází v lednu. :-) Na stáncích už si tento časopis bohužel nemůžete koupit, už je k mání únorové vydání.

Nahoru