Upravit stránku
rozhovor v rádiu - pořad Radioporadna - Český rozhlas Hradec Králové

Pečeme sladké z kvásku - Rozhovor v Českém rozhlase HK - pořad Radioporadna

Na Velký pátek jsem měla další možnost být hostem Radio poradny na Českém rozhlasu Hradec Králové.  S milou moderátorkou Janou Kudyvejsovou jsme si povídaly o velikonočním pečení (mazance, jidáše, perníčky), ale i o sladkém kváskovém pečení. Probraly jsme i koledu pro děti. Pusťte si záznam. Zjistíte, jak jsou na tom se složením velikonoční vajíčka a zajíci? Které sladkosti můžeme dětem občas dopřát a které patří rovnou do koše? Ještě mnohem víc uslyšíte ve vysílání Radioporadny na Českém rozhlasu Hradec Králové.

Spolupráce s časopisem SVĚT ŽENY

Spolupráce s časopisem SVĚT ŽENY

Právě vyšel  Časopis SVĚT ŽENY. Mimo jiné v něm najdete rozhovor se mnou a redukční jídelníček, který se bude třeba v lednu hodit. 😉

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Proč jíst maso? Bílkoviny v naší stravě

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Proč jíst maso? Bílkoviny v naší stravě

Dostala jsem na 20. listopadu 2020 další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Proč jíst maso? Je zdrojem bílkovin! Dejte ale přednost kvalitnímu masu před levnými uzeninami.

Kuchařka KALORICKÉ TABULKY

Kuchařka KALORICKÉ TABULKY

Mám velkou radost, že vám mohu představit kuchařku KALORICKÉ TABULKY, na které jsem měla možnost se podílet. Knížka opravdu stojí za to! Nejen, že obsahuje spoustu chutných a vyvážených receptů, najdete v ní i QR kód, pomocí kterého si můžete recept během vteřiny zapsat do aplikace. Takže žádné zdlouhavé zapisování jednotlivých surovin. V knize dále najdete i typy od předních odborníků z oblasti výživy, sportu, biochemie, psychologie,...

Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Rozhovor v Českém rozhlase HK - rozdíl v hubnutí žen a mužů

Dostala jsem na 21. září 2020 další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Rozdíl v hubnutí žen a mužů. Probírali jsme jestli jsou rozdíly mezi ženami a muži patrné i při hubnutí. Ženy hubnou v drtivé většině opakovaně a jejich hubnutí mnohem více doprovázejí emoce, muži jsou důslednější a neradi prohrávají.

Spolupráce s časopisem BLESK KŘÍŽOVKY

Spolupráce s časopisem BLESK KŘÍŽOVKY

Pokud rádi luštíte křížovky a zároveň si chcete něco dobrého a zdravého uvařit, inspiraci najdete v Blesk křížovky. :-) 

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Ketodieta a low carb.

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Ketodieta a low carb

28. 6. 2020 jsem dostala další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Ketodieta a low carb.

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Stravou ke zdravému tělu a mysli 27.5.2020

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Stravou ke zdravému tělu a mysli

Na dnešek jsem dostala další pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové. Jako host Radioporadny na téma: Stravou ke zdravému tělu a mysli. Probírali jsme kvalitní bílkoviny, sacharidy...a třeba i to, že je potřeba si dávat pozor i na ty zdravé potraviny. Vždy jde o množství...Stále platí pravidlo, že pokud chci hubnout, musím být v kalorickém deficitu.

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 20.5.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 20.5.2020

I tentokrát jsem si to v pořadu Sama doma na ČT1 krásně užila. Jedná se o živý přenos, adrenalin stoupá, a proto je to pro mě vždy zážitek být součástí. 

Téma tohoto dílu byla vajíčka, která jsem měla použít i ve svém vaření. Nedělalo mi to problém, protože mám vejce ráda na všechny způsoby. Jsem ráda, že už vajíčka nejsou na pranýři, ale už se ví, že jsou skvělou potravinou se spoustou benefitů. V našich jídelníčcích, by rozhodně neměla chybět. 

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 14.1.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 14.1.2020

Dostala jsem další pozvání do pořadu Sama doma na Čt1. Vždy je to pro mě čest být součástí a hlavně velký zážitek. Děkuji za pozvání a vám, co jste mi drželi palce také moc děkuji.❤️

Nahoru