Upravit stránku
Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 14.1.2020

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 14.1.2020

Dostala jsem další pozvání do pořadu Sama doma na Čt1. Vždy je to pro mě čest být součástí a hlavně velký zážitek. Děkuji za pozvání a vám, co jste mi drželi palce také moc děkuji.❤️

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat

Rozhovor v Českém rozhlase HK - Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat

Dostala jsem další milé pozvání do Českého rozhlasu Hradec Králové jako host radioporadny. S moderátorkou jsme probíraly aktuální téma: “Odlehčené Vánoce a jak letos konečně nepřibrat.” 

rozhovor v rádiu - pořad Radioporadna - Český rozhlas Hradec Králové

Rozhovor v Českém rozhlase Hradec Králové

Dneska jsem měla tu čest být jako host v pořadu Radioporadna na Českém rozhlase v Hradci Králové. V rádiu to pro mě byla milá premiéra. :-) Díky redaktorce a ostatním členům bylo vysílání moc příjemné a užila jsem si ho. Obecně jsme probíraly téma hubnutí. Ale jelikož je toto téma velice obsáhlé, dostala jsem nabídku na další pokračování. V dalším vysílání budu probírat diety jako takové (které fungují, které jsou zdraví nebezpečné,..).  

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Rozhovor na portále bezhladoveni.cz

Ve spolupráci s portálem BezHladoveni.cz vznikl tento rozhovor. Mluvíme o celiakii, jak je to se stravování těhotných a kojících žen, o hubnutí po menopauze, o poruchách příjmu potravy, ale i o tom, zda řeším striktně jídelníček u své rodiny. Třeba bude inspirací i pro vás. 

Spolupráce s časopisem BLESK ZDRAVÍ

Spolupráce s časopisem BLESK ZDRAVÍ

Dostala jsem nabídku o pravidelné příspěvky do časopisu Blesk Zdraví. Jelikož jsem článek psala už na podzim, úplně jsem zapomněla, že lednové číslo vychází v lednu. :-) Na stáncích už si tento časopis bohužel nemůžete koupit, už je k mání únorové vydání.

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 6.11.2018

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 6.11.2018

Dostala jsem další pozvání do pořadu Sama doma na ČT1. Měla jsem za úkol připravit zdravé podzimní recepty. Moc mě potěšilo, že mrkvový dort sklidil opravdu velký úspěch. Po skončení vysílání se na něj vrhnul celý štáb a za chvilku nezbyl ani kousek. :-) Dále jsem připravovala domácí večerní chlebík a pohankovou pomazánku. V zákulisí panuje moc příjemná atmosféra, opět jsem si to tam moc užila. I díky podpoře mých rodičů, které jsem si vzala s sebou. Byl to moc fajn den. Děkuji Vám všem, kdo jste mi drželi palce. Moc vám děkuji. 

Jak to mám já? Můj příběh v časopise DIETA

Jak to mám já? Můj příběh v časopise DIETA

Pokud byste se náhodou nudili, přečtěte si můj příběh o hubnuti a tloustnutí v říjnovém čísle časopisu DIETA. Jak to mám já?? Třeba se v mém příběhu poznáte i vy....

Spolupráce s časopisem DIETA

Spolupráce s časopisem DIETA a moje klientka Jitka v roli fotomodelky.

Když mě v únoru 2018 oslovila redaktorka časopisu Dieta, s prosbou o spolupráci, měla jsem velkou radost. Tento časopis si pravidelně kupuji každý měsíc. Nikdy nevynechám a stále mě baví a inspiruje. Mým úkolem bylo, vybrat jednu ze svých klientek, která zhubla více jak 15 kg a dostala se na ideální váhu.

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1  - 10.10.2017

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 10.10.2017

Plní se mi sny a to už po čtvrté. :-) 10.10. jsem měla opět tu čest být součástí pořadu Sama doma na Čt1. Natáčení jsem si moc užila, vždy je to velký zážitek, i když je živé vysílání dost o nervy. :-)

Pokud by Vás zajímalo vysílání, fotky ze zákulisí a recepty, které jsem v pořadu připravovala, vše naleznete zde. Mockrát děkuju, že jste mi drželi palce.

Nahoru