Upravit stránku
Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1  - 6.11.2018

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 6.11.2018

Dostala jsem další pozvání do pořadu Sama doma na ČT1. Měla jsem za úkol připravit zdravé podzimní recepty. Moc mě potěšilo, že mrkvový dort sklidil opravdu velký úspěch. Po skončení vysílání se na něj vrhnul celý štáb a za chvilku nezbyl ani kousek. :-) Dále jsem připravovala domácí večerní chlebík a pohankovou pomazánku. V zákulisí panuje moc příjemná atmosféra, opět jsem si to tam moc užila. I díky podpoře mých rodičů, které jsem si vzala s sebou. Byl to moc fajn den. Děkuji Vám všem, kdo jste mi drželi palce. Moc vám děkuji. 

Jak to mám já? Můj příběh v časopise DIETA

Jak to mám já? Můj příběh v časopise DIETA

Pokud byste se náhodou nudili, přečtěte si můj příběh o hubnuti a tloustnutí v říjnovém čísle časopisu DIETA. Jak to mám já?? Třeba se v mém příběhu poznáte i vy....

Spolupráce s časopisem DIETA

Spolupráce s časopisem DIETA a moje klientka Jitka v roli fotomodelky.

Když mě v únoru 2018 oslovila redaktorka časopisu Dieta, s prosbou o spolupráci, měla jsem velkou radost. Tento časopis si pravidelně kupuji každý měsíc. Nikdy nevynechám a stále mě baví a inspiruje. Mým úkolem bylo, vybrat jednu ze svých klientek, která zhubla více jak 15 kg a dostala se na ideální váhu.

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1  - 10.10.2017

Účinkování v pořadu Sama doma na ČT1 - 10.10.2017

Plní se mi sny a to už po čtvrté. :-) 10.10. jsem měla opět tu čest být součástí pořadu Sama doma na Čt1. Natáčení jsem si moc užila, vždy je to velký zážitek, i když je živé vysílání dost o nervy. :-)

Pokud by Vás zajímalo vysílání, fotky ze zákulisí a recepty, které jsem v pořadu připravovala, vše naleznete zde. Mockrát děkuju, že jste mi drželi palce.

Recepty z vaření v Sama doma na ČT1 - 9.5.2017

9.5.2017 jsem dostala 3. pozvání do pořadu Sama doma na ČT1. Natáčení jsem si užila, bylo to tam moc příjemné.

Vánoční pečení v Sama doma na ČT1 - 6.12.2016

6.12.2016 jsem dostala 2. pozvání do pořadu Sama doma na ČT1. Společně se synem Pavlíkem jsme připravovali ZDRAVĚJŠÍ VÁNOČNÍ CUKROVÍ. Celý den jsme si moc užili, byl to super zážitek. Celý štáb, moderátorky i hosté byli velice příjemní a naše cukroví jim velice chutnalo. Pokud byste se chtěli podívat na záznam, odkazy vedou na web ČT ivysilani.cz.

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1 - 22.11.2016

Plní se mi sny! Měla jsem možnost být součástí vysílání pořadu Sama doma na České televizi. Pokud byste se chtěli podívat na záznam, odkazy vedou na web ČT ivysilani.cz.

Středomořská dieta a hubnutí

Středomořská dieta a hubnutí

Chcete zhubnout pár kilo, ale zároveň se nechcete vzdát kvalitního a chutného jídla? V tom případě je středomořská strava právě to, co hledáte.

Středomořská dieta není dieta jako každá jiná. Jde spíše o jiný životní styl a způsob stravování, který splňuje zásady zdravé výživy.

Nahoru