Upravit stránku
Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Jiřina 61 let, zhubla 11 kg

Moc děkuji paní Jiřině za možnost zveřejnění jejího příběhu a její proměny. Ve své recenzi píše, jak se potýkala s váhou celý život a zkoušela všechny možné i nemožné diety. Teprve teď našla způsob, který jí zafungoval. A nebyla to žádná zázračná dieta, jen se naučila poslouchat své tělo a dostatečně jíst základní potraviny. Nebojí se pečiva, lepku, mléčných výrobků, masa ani ničeho jiného. Život není o odříkání a zákazech! Je potřeba naučit se dopřát svému tělu vše, ale v množství, které potřebuje.  Paní Jiřina je živým důkazem, že se hubnout dá v každém věku a bez větších omezeních. Pokud sami bojujete s váhou a už máte všech možných diet dost, obraťte se na mě, ráda pomohu i vám. 

Zdeňka 38 let, zhubla 26 kg

Zdeňka 38 let, zhubla 26 kg

Při pohledu na proměnu mé klientky Zdeňky si můžete říkat, že se jedná o fotomontáž. Protože to vypadá, že je na původní fotce úplně jiná paní. Věřte, nevěřte, je to skutečně Zdeňka jen je o 26 kg lehčí a nespočetné množství cm užší. Tato změna trvala 1,5 roku, takže žádné nesmyslné diety a hladovění.

Paní Vendula 45 let, zhubla 10 kg

Vendula 45 let, zhubla 10 kg

Chci se Vám pochlubit s proměnou paní Venduly, kterou udělala za 3 měsíce. Zhubla úžasných 10 kg. Její míry se zmenšily o 11 cm v pase, 14 cm přes pupík a 10 cm kolem boků. Z mé klientky mám obrovskou radost, na každé setkání  s ní jsem se moc těšila. Nejen že je to hrozně milá mladá dáma, ale hlavně se mi líbil její přístup. Nehledala žádné výmluvy, proč to nepůjde, ale do hubnutí se vrhla naplno. Chystala si jídlo do práce, odpoledne se šla projít (ale ne každý den, jen když měla čas a chuť). A světe div se, ono se to podařilo! A jak sama říká: "Ani to nebolelo. :-) Sama se divila, jak málo stačilo ke změně. K hubnutí se odhodlávala dlouho, čekala na správnou dobu, která teď uzrála." Moc ji gratuluji a mám radost, že se ve svém těle zase cítí moc dobře a to je přece to nejdůležitější. :-)

Lenka 44 let, zhubla 13 Kg

Lenka 44 let, zhubla 13 Kg

Přidávám dávku motivace - i pro Vás ostatní. Paní Lenka celý život studovala různé diety, zkoušela vše možné, i nemožné, ale hubnout se jí nedařilo. Zhubnout se jí podařilo teprve až teď, když zjistila, že už nechce držet diety, ale chce se cítit dobře.

Eva 32 let, zhubla 11 Kg

Eva 32 let, zhubla 11 Kg

Když jsem se na konci března 2018 poprvé potkala s Evou a její maminkou, hned na první schůzce mi daly najevo, že to s nima budu mít "těžké". Evči maminka mi řekla, že nikdy v životě nezhubla a že nevěří, že jí to teď půjde. Důrazně mi naznačila, ať se jako snažím. :-) Z rázné ženy z první schůzky se na dalších návštěvách stávala velmi milá a vtipná dáma se sympatickou dcerou Evou.  Musím říct, že mi obě padly do oka a na schůzkách jsem vždy zapomněla, že si nepovídáme v kavárně, ale že jsem "v práci".

Mrkněte na proměnu mladé slečny Evy (32 let), která za 4,5 měsíce dokázala své tělo neskutečně vylepšit. Rozdíl 11 kg je opravdu vidět. Evi, moc Ti gratuluji. A na maminčinu skvělou proměnu se budeme těšit někdy příště. :-)

Petra 35 let, zhubla 13 kg

Petra 35 let, zhubla 13 kg

Zhubnout není tak těžké, jako si dlouhodobě váhu udržet. Souhlasíte? Dnes Vám chci ukázat, že to opravdu jde! Nejen že si Péťa dokázala udržet po 3 měsíčním programu svou štíhlou postavu, ona ji dokázala dotáhnout k naprosté dokonalosti.

Jak zhubnout více jak 12 kg za 5 měsíců

Veronika 25 let, zhubla 12 Kg

Podívejte se na proměnu své klientky, které se podařilo zhubnout více jak 12 kg za 5 měsíců. Verčo, skvělá práce!!! Mám velkou radost, že jste si oblíbila zdravé stravování a že Vás příprava jídla stále tak baví. Jen tak dál. :-)

Paní 33 let, zhubla 30 kg za 1,5 roku

Paní 33 let, zhubla 30 kg za 1,5 roku

Nechte se inspirovat mojí klientkou, která za 1,5 roku zhubla neuvěřitelných 30 kg. Stále platí citát Jana Wericha:  "Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod." Moje klienta ukázala, že to jde v každém věku a z libovolné váhy. Kilogramy stále klesají dolů a věřím, že za další rok bude váha zase o velký skok nižší. Moje klientka chce zůstat v anonymitě, pokud byste ji někdo poznal, prosím nejmenujte ji v komentářích. Má můj velký obdiv a patří jí velké díky!!!!

Jitka 37 let, zhubla 4 kg

Jitka 37 let, zhubla 4 kg

Jitka má dole 4 kg, ale viditelný rozdíl je veliký, protože úbytek 6 cm v pase je opravdu znát. Jitka je maminkou na mateřské, než obstarala holčičky, tak se často nestíhla vůbec najíst. Když už na ní došla řada, tak měla obrovský hlad a často sáhla po sladkosti. Nyní více plánuje co si připraví k jídlu a neodchází z domu bez svačinek pro holky, ale i pro sebe. Chutě na sladké se zmenšily díky pravidelnému a dostatečnému jídlu. Jitko, děkuji za spolupráci a mám z Vás velkou radost. 

Eva 41 let, zhubla 5 kg

Eva 41 let, zhubla 5 kg

Chci se s Vámi podělit o 3 měsíční proměnu své klienty Evy. Během této doby zhubla 5 kg, ale co je důležitější, má o 10 cm menší obvod přes břicho a to je mnohem důležitější než číslo na váze. Eva je pro mě hrdinka, protože hubnout během učení na státnice, není zrovna lehký úkol. Ještě jednou děkuji za spolupráci a gratuluji k úspěšnému zakončení studia. 

Nahoru