Upravit stránku
Martina 51 let, zhubla 20 kg

Martina 51 let, zhubla 20 kg

Opět se s vámi chci podělit o úžasnou proměnu paní Martiny, která je po 5 měsících redukčního režimu lehčí o rovných 20 kg. Na první schůzce si paní Martina nastavila cíl, že by chtěla zhubnout 20 kg. Sama ale posléze dodala, že tomu nevěří, že to zvládne. Za svůj život vyzkoušela nespočet diet, ale žádný dlouhodobý efekt nikdy nenastal, proto byla zpočátku trochu skeptická a trochu nedůvěřivá.

Jsem moc ráda, že Martina zjistila, že hubnutí nemusí být tak těžké a že při hubnutí nemusí trpět hlady, ale naopak jíst dostatečně velké porce kvalitního jídla. Jak sama říká: "Nejtěžší bylo rozhodnout se a přijít na první schůzku, ke které se odhodlávala 1 rok! Samotné hubnutí pro ní prý bylo "procházka růžovou zahradou". :-) Naše spolupráce ale ještě nekončí, pokračujeme dále. Martina zjistila, že  i přes to, že se dostala na váhu ve kterou ani nedoufala, nyní jí to nestačí a jede dál. A já jí moc tleskám, fandím a zároveň moc děkuji. :-) 

Příběh, jak porazit anorexii - Bára 17 let - foto

Bára 17 let - příběh, jak porazit anorexii

Tentokrát s vámi sdílím tak trochu jinou proměnu, Bára se dokázala za 9 měsíců dostat z 48 kg na zdravých 63 kg. 90% klientů, co mě požádá o pomoc se týká hubnutí. Musím říct, že klasické hubnutí, je procházka růžovou zahradou a kdo si toto nezažil, tak nikdy nepochopí, jak moc je to těžké.

S Bárou to začalo opačně. Její maminka s babičkou mě s breky poprosily o pomoc, protože měly o jejich Barču strach kvůli jejímu extrémnímu zhubnutí a následně potvrzené mentální anorexii. Na Barče bylo na první schůzce poznat, že je ke mě nedobrovolně zavlečena a odmítala přijmout jakoukoliv pomoc. Žila ve svém vlastním světě...V první chvíli jsem si myslela, že naší spolupráci musíme ukončit.

Barča naštěstí po čase dokázala přijmout mojí osobní zkušenost se začínající anorexií. Když jsem jí popisovala jak se asi cítí a jak reaguje okolí na to či ono...teprve poté se mi dokázala otevřít, protože poznala, že jí v té těžké situaci rozumím a že jsme na stejné vlně. Naše spolupráce trvala 9 měsíců a probíhala v součinnosti s odborným lékařským dohledem i psychoterapií. Naštěstí Bára dokázala vyhrát boj sama se sebou.

Když mi napsala zprávu, že po 2 letech přišla vytoužená menstruace, vyhrkly mi slzy radostí. Jsem na Báru neskutečně pyšná a moc jí gratuluji. 

Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Nerada se opakuji, ale musím se opakovat. Jsem šťastná, že mohu dělat svou práci. Nejen proto, že z ní mám dobrý pocit, ale i pro to, že se setkávám se spoustou lidí z širokého spektra oborů. Paní Drahomíra je přesně ten případ.

Velice vzdělaná, sečtělá a milá dáma, se kterou bylo radost spolupracovat. Přijde mi, že se já více učím od svých klientů než oni ode mě. Touha po změně a lepším zdraví je v každém věku. Paní Drahomíra je toho důkazem. Moc Vám děkuji. 

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Jsem tu s další proměnou. :-) Paní Božena zhubla 5 kg. Někomu by to přišlo málo, ale fotky mluví za vše. Úbytek 8 cm v pase je neskutečně znát. :-) Vždy záleží jaká je naše počáteční hmotnost. Pokud vážíme 150 kg, tak rozdíl 5 kg nebude moc vidět. Ale při nižší váze je rozdíl 5 kg opravdu znát. A hlavně nám ztráta kil dodá větší sebedůvěru a tu potřebujeme úplně nejvíc!

Změnu nepozná tolik naše okolí, ale my sami ji poznáme na 100%. Mějte rádi sama sebe a změnu udělejte v první řadě pro sebe, ne pro nikoho jiného. Moc děkuji paní Božence za skvělou spolupráci a za možnost zveřejnit její fotografie. Říkala, že bude ráda motivovat i ostatní. Tak kdo z vás také touží po změně a neví jak na to? Zjistíte, že je to lehčí, než jste si původně mysleli. Ráda pomohu i vám. :-)

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Jsem tady s další dávkou motivace. Myslím, že se teď po Vánocích bude hodit. Spousta z vás není po svátcích spokojená se svou postavou a chce se vrátit zpět, nebo ještě na nižší váhu. Jak se podařilo Terezce zhubnout i přes náročné studium a práci? Vše popisuje ve své recenzi.

Lenka 33 let, zhubla 18 kg

Lenka 33 let, zhubla 18 kg

I přesto, že se to všude hemží s vařením, pečením, jedením....i tak posílám další dávku motivace. Paní Lenka i v tomto náročném předvánočním čase hubne. Během půl roku shodila 18 kg.

Na svojí cestě nekončí, je odhodlaná pokračovat dále. U Lenky byla největší změna v tom, že o jídle začala přemýšlet. Dříve sem tam něco strčila do pusy a pak zjistila, že celý den jedla jen "blbosti" a neměla pořádné jídlo. Jídelníček řešila jen u svých dětí a sebe odbývala. Nyní se snaží jíst pravidelně (jako její děti) a najednou chutě na sladkosti už nejsou tak silné. Moc jí držím palce, aby se jí stále tak skvěle dařilo. Moc děkuji za výbornou a milou spolupráci. 

Pokud byste i vy chtěli se sebou udělat velkou změnu, ozvěte se mi. Na leden už mám skoro úplně plno, ale na únor se ještě vejdete. :-) Pokud chcete spolupráci se mnou věnovat svému blízkému, dárkové poukazy mám připravené. :-)

Květoslava 65 let, zhubla 19 kg

Květoslava 65 let, zhubla 22 kg

Jsem velice ráda, že mi moje klientka - paní Květoslava 65 let, dala svolení ke zveřejnění své proměny. Na internetu kolují tisíce fotek mladých holek, které dokázaly zhubnout. Klobouk dolů před nimi. Ale rozhodnout se k tak obrovské změně i když nám není "náct", není tak jednoduché. Smekám, před paní Květou, že dokázala zhubnout 22 kg během půl roku. Má klientka pokračuje v hubnutí i nadále a je odhodlaná k tomu, že zhubne další 20 kg.

Bára 21 let, zhubla 17 kg

Bára 21 let, zhubla 17 kg

Přidávám vám pořádnou dávku motivace. Spolupráce s Bárou začala už v roce 2015. Tehdy její váha ukazovala o 17 kg více, než ukazuje nyní. Byla se sebou nespokojená a ve svém těle nebyla šťastná. Barča si prošla velkou změnou a jak sama říká: "Zdravá strava a cvičení jí naprosto pohltilo"

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Vendula 45 let, zhubla 6,5 kg

Chci se s vámi podělit o radost paní Vendulky. Po 3 měsíčním programu má více jak 6 kg dole. Váhu "vem čert", ale paní Vendulka je díky obrovskému úbytku cm z celého těla mnohem spokojenější než tomu bylo dříve.

Vendulka se zbavila nezvladatelných chutí na sladké. Zpočátku tomu nevěřila, že se to zrovna u ní může podařit. Moc děkuji za spolupráci a gratuluji k velké změně.

Katka 33 let, zhubla 11 kg

Katka 33 let, zhubla 11 kg

S Katkou spolupracujeme od května 2019. Během 5 měsíců dokázala zhubnout 11 kg. Je to maminka na mateřské, stará se o dva malé chlapečky a do toho ještě pracuje. Času nazbyt tedy rozhodně nemá, ale i tak to hravě zvládá. Naše spolupráce ještě nekončí, ještě minimálně půl roku budeme pokračovat dál. Katka je velká bojovnice, nic pro ní není problém. :-) 

Mám ráda svou práci i kvůli tomu, že se mohu setkávat s lidmi, od kterých se učím a se kterými si rozhodně nepřipadám, že pracuju. S Káťou je to přesně tento stav. Katka popisuje svůj příběh ve své recenzi. Věřím, že se v jejím příběhu najdete i vy a že v něčem inspiruje i vás. :-) Nikdy není pozdě na změnu. Ať se povede i vám a cítíte se ve svém těle skvěle. 

Nahoru