Upravit stránku
RECEPT: Vánoční kuba, staročeský, houbový

RECEPT: Vánoční kuba, houbový, staročeský

Jak obědváte na Štědrý den? U nás se už 3. rokem ujal vánoční kuba. Dříve jsem toto jídlo nikdy nejedla, nelákalo mě ani svým vzhledem. Ale když jsem ho poprvé vyzkoušela, tak mě mile překvapilo. V průběhu roku ho nedělám, ale na Vánoce se na něj vyloženě těším. Vzhledem k velkým zásobám hub, jsem s nimi letos nemusela šetřit. Pokud jste milovníky hub a nevadí Vám ječné kroupy, pusťte se do toho, je to opravdu jednoduché. :-)

RECEPT: Řízek s hranolkami jinak, zdravě

RECEPT: Řízek s hranolkami jinak, zdravě

Tohle opravdu není recept na klasický smažený řízek s hranolkami, na ten známe recept všichni. Dneska jsem si pro Vás připravila zdravou varianta řízku i přílohy.

Nebudu tvrdit, že tato verze má stejnou chuť jako ta klasická (pro mě má lepší chuť), ale věřím, že Vás mile překvapí i tato netradiční verze. :-)

Pečený králík se špenátovými knedlíčky s ricottou

Protože jsme si na dnešním obědě moc pochutnali, chci se s Vámi podělit o recept. Třeba přijde k chuti i Vám. :-) Samozřejmě pouze pokud si ho uvaříte, u nás už nic nezbylo. :-) Máte rádi špenát nebo jste si ho zprotivili ve školní jídelně? U nás doma má špenát zelenou na všechny způsoby. Dneska poprvé v knedlíčcích. :-) Vyzkoušejte pečeného králíka na česneku se špenátovými knedlíčky s ricottou a parmazánem. A pak mi dejte vědět, jestli mělo jídlo úspěch. :-)
Pečivo bez sacharidů

Pečivo bez sacharidů

Pokud máte často večer chuť na pečivo, ale nechcete si ho už dopřát pro vysoký podíl sacharidů, mám pro Vás tip! :-)
Vyzkoušejte toto pečivo BEZ SACHARIDŮ. Nebudete tomu věřit, ale je i chuťově moc dobré. Co na to říkáte? Vyzkoušíte také? :-)
Nahoru