Upravit stránku
Pan František 65 let, zhubl 17 kg za 6 měsíců

Pan František 65 let, zhubl 17 kg za 6 měsíců

Dneska vám přináším proměnu pana Františka (65 let), který během 6ti měsíčního programu zhubl 17 kg. 

Proč se pan František pustil do hubnutí? Důvodem byl zhoršující se zdravotní stav. Nyní po půl roce změny jídelníčku se pan František raduje ze zlepšení zdravotní stránky. Snížila se hodnota krevního cukru, krevního tlaku, cholesterolu a dokonce má i lepší výsledky jaterních testů. Nyní jsou všechny hodnoty zcela v pořádku. S hubnutím ještě nekončí, pokračujeme dále. 

Přečtěte si recenzi pana Františka, kde popisuje, jak samotné hubnutí vnímal a co se u něho změnilo

Zdeněk 66 let, zhubl 13,5 kg

Zdeněk 66 let, zhubl 13,5 kg

Dneska vám přináším proměnu pana Zdeňka (66 let), který během 3 měsíčního programu zhubl 13,5 kg. Největším úspěchem není jen nižší hmotnost, ale hlavně zlepšení zdravotní stránky. Pan Zdeněk se zbavil léků na cholesterol, snížil se mu krevní tlak a už ho nebolí klouby při běžném pohybu. Dokonce začal i s pravidelným pohybem na kole, což bylo dříve nepochopitelné (kvůli bolestem kloubů). 

Jindřich 50 let, zhubl 36 kg

Jindřich 50 let, zhubl 36 kg

Mám obrovskou radost z proměny pana Jindřicha. Během půlroční spolupráce zhubl neuvěřitelných 36 kg. S hubnutím ještě nekončíme, budeme pokračovat dalších 6 měsíců. Pan Jindřich je ukázkový případ, že když člověk chce, tak dokáže úplně všechno. I přes to, že jezdí kamionem, kde nemá skoro žádný pohyb, během přestávek pravidelně zařazuje chůzi, místo sledování filmů.

Stejně poctivý je i v přípravě jídla. O víkendu si navaří do krabiček a na pár dnů má o jídlo postaráno. Před panem Jindrou opravdu smekám, byla radost s ním pracovat. Ve spolupráci s MUDr. Mátisem nám pan Ort udělal dvojí radost, nejen že se zbavil spousty kilogramů tuku, ale přišel i o řadu léků, které musel do této doby užívat. Posílení zdraví je největší úspěch celého programu. Jsem vděčná, že mohu dělat práci, která má smysl.

Pan Michal 33 let, zhubl 19 kg

Pan Milan 43 let, zhubl 13 kg

Jsem neskutečně pyšná na pana Milana. I když to neměl vůbec jednoduché, jak po zdravotní, tak i po pracovní stránce. Výmluvy šly stranou a on hledal způsob, jak to i přes všechny překážky půjde. A dokázal to!!! Výsledek za půl roku. Váha o 13 kg méně. A o 16 cm tenčí pas. A co je nejvíc? Zbavil se spousty léků, o kterých mu lékaři tvrdily, že je má do konce života. (dna, vysoký tlak, cholesterol). Jediným lékem, který zafungoval bylo správné jídlo.  Milan říká, že má nyní mnohem více energie, únava odezněla a prostě více chuti do života. :-) 
Pavel 43 let, zhubl 8 kg

Pavel 43 let, zhubl 8 kg

Podívejte se, jak se panu Pavlovi zmenšilo bříško po 3 měsíčním programu. Má dole 8 kg, ale Pavel nekončí, stále ještě není spokojen a snaží se i nadále. Udělal obrovskou změnu ve svém stravování, ale i v pohybu. Dříve nesportoval téměř vůbec. Nyní chodí s manželkou pěšky dlouhé štreky nebo společně jezdí na kole. Nebojí se ani túry na 25 km! Před Pavlem i jeho manželkou smekám, jak se poctivě snaží ve svém nově objeveném životním stylu. Věřím, že už z této cesty nesejdou a budou pokračovat i dále. Přeji hodně sil do dalších nachozených a ujetých kilometrů. Děkuji za spolupráci. 

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu svalové hmoty

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu ve svalech

Chci se s Vámi podělito o zcela jinou proměnu, než na které jste u mě zvyklí. Jakub mě kontaktoval z opačného důvodu, než 90 % jiných klientů. Jakuba trápila nízká váha a nedařilo se mu přibrat.

Mohl jíst cokoliv, ale váha nešla nahoru, Kuba se necítil ve svém těle dobře a hodně ho to trápilo. Nyní Vám chci ukázat, jakou proměnou Jakub udělal jen během 3 měsíců. Svou váhu zvýšil o 7,6 kg. A upozorňuji, není to tak jednoduché, jak si většina myslí, Jakub nezačal jíst fast food a cpát se sladkostmi. Jeho cílem bylo nabrat svalovou hmotu, nechtěl, aby mu vyrostlo jen břicho.

Miroslav 59, let zhubl 31 kg

Pan Miroslav 59, let zhubl 31 kg

Momentálně jsem o 31 kg lehčí než tomu bylo před pár měsíci, cukrovku mám v normálu bez užívání léků a hlavně jsem v daleko lepší kondici a cítím se lépe. Musím říct, že hubnutí s Martinou byla pro mě procházka růžovou zahradou, oproti odvykání kouření, to se nedá srovnat.
Nahoru