Upravit stránku
Pan Michal 33 let, zhubl 19 kg

Pan Milan 43 let, zhubl 13 kg

Jsem neskutečně pyšná na pana Milana. I když to neměl vůbec jednoduché, jak po zdravotní, tak i po pracovní stránce. Výmluvy šly stranou a on hledal způsob, jak to i přes všechny překážky půjde. A dokázal to!!! Výsledek za půl roku. Váha o 13 kg méně. A o 16 cm tenčí pas. A co je nejvíc? Zbavil se spousty léků, o kterých mu lékaři tvrdily, že je má do konce života. (dna, vysoký tlak, cholesterol). Jediným lékem, který zafungoval bylo správné jídlo.  Milan říká, že má nyní mnohem více energie, únava odezněla a prostě více chuti do života. :-) 
Pavel 43 let, zhubl 8 kg

Pavel 43 let, zhubl 8 kg

Podívejte se, jak se panu Pavlovi zmenšilo bříško po 3 měsíčním programu. Má dole 8 kg, ale Pavel nekončí, stále ještě není spokojen a snaží se i nadále. Udělal obrovskou změnu ve svém stravování, ale i v pohybu. Dříve nesportoval téměř vůbec. Nyní chodí s manželkou pěšky dlouhé štreky nebo společně jezdí na kole. Nebojí se ani túry na 25 km! Před Pavlem i jeho manželkou smekám, jak se poctivě snaží ve svém nově objeveném životním stylu. Věřím, že už z této cesty nesejdou a budou pokračovat i dále. Přeji hodně sil do dalších nachozených a ujetých kilometrů. Děkuji za spolupráci. 

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu svalové hmoty

Pan Jakub 29 let, přibral 8 kg většinu ve svalech

Chci se s Vámi podělito o zcela jinou proměnu, než na které jste u mě zvyklí. Jakub mě kontaktoval z opačného důvodu, než 90 % jiných klientů. Jakuba trápila nízká váha a nedařilo se mu přibrat.

Mohl jíst cokoliv, ale váha nešla nahoru, Kuba se necítil ve svém těle dobře a hodně ho to trápilo. Nyní Vám chci ukázat, jakou proměnou Jakub udělal jen během 3 měsíců. Svou váhu zvýšil o 7,6 kg. A upozorňuji, není to tak jednoduché, jak si většina myslí, Jakub nezačal jíst fast food a cpát se sladkostmi. Jeho cílem bylo nabrat svalovou hmotu, nechtěl, aby mu vyrostlo jen břicho.

Miroslav 59, let zhubl 31 kg

Pan Miroslav 59, let zhubl 31 kg

Momentálně jsem o 31 kg lehčí než tomu bylo před pár měsíci, cukrovku mám v normálu bez užívání léků a hlavně jsem v daleko lepší kondici a cítím se lépe. Musím říct, že hubnutí s Martinou byla pro mě procházka růžovou zahradou, oproti odvykání kouření, to se nedá srovnat.
Pan Michal 33 let, zhubl 19 kg

Pan Michal 33 let, zhubl 19 kg

Mnohokrát jsem se vlastními silami pokoušel zhubnout, ale nedařilo se mi to. Až díky programu paní Jandové se mi to podařilo. Za necelé 4 měsíce jsem zhubnul neuvěřitelných 19 kg a ubylo mi 23 cm v pase.
Nahoru