Upravit stránku
Jana 46 let, zhubla 38 kg

Jana 46 let, zhubla 38 kg

Chci se s vámi podělit o neskutečnou proměnu mé klientky, která během roční spolupráce zhubla téměř 40 kg, vizuálně omládla minimálně o 10 let a stal se z ní naprosto jiný člověk.

Věřte nebo ne, ale nepředepsala jsem jí zázračnou pilulku, ani nepodstoupila žádný zákrok plastických chirurgů. Stejně tak není fotka nijak upravená a opravdu se jedná o jednu a tu samou milou dámu. Jana svou změnu dokázala jen poctivou prací sama na sobě. Strašně se divila, kolik jídla může za den sníst a přesto hubnout. Našla si zálibu v pravidelném pohybu, díky kterému se její postava neuvěřitelně zpevnila.  Ve své recenzi píše, že nejtěžší bylo udělat ten první krok a odhodlat se mi ozvat. :-) Tak neváhejte ani vy. :-)

Jana 30 let, zhubla 6 kg

Jana 30 let, zhubla 6 kg

Tato mladá maminka mě kontaktovala pár týdnů po porodu a byla nešťastná, že jí poporodní kila stále zůstávají a její váha se vůbec nesnižuje, i když se tolik snaží. Jana dělala tu chybu, že jedla nedostatečně vzhledem k velkému výdeji energie. (Kojení, péče o miminko, domácnost, dlouhé procházky s kočárkem). Proto jsem jí nastavila dostatečný kalorický příjem, aby měla dostatek energie na všechny činnosti, které musí během dne zvládnout. Jana zjistila, že po novém jídelníčku vůbec nemá hlad, nehoní jí chutě na sladké a hlavně má mnohem více energie a necítí tolik únavy, jako tomu bylo dřív. Postupné snižování váhy byl jen bonus. :-)

Myslím, že naše spolupráce fungovala skvěle nejen kvůli tomu, že Jana začala dostatečně a kvalitně jíst a hýbat se s kočárkem, ale  i kvůli tomu, že jsme si spolu padly do oka. S touho mladou maminkou byla radost spolupracovat.

Dana 45 let, zhubla 13 kg

Dana 45 let, zhubla 13 kg

Mám pro vás další dávku motivace. Dana je důkazem toho, že hubnout lze i při směnném provozu. Ne každý má pro svou cestu ideální podmínky. Příběh Dany mluví za vše.

Přečtěte si její recenzi, kde popisuje, jak probíhal její proces hubnutí. Je fajn, po čase obléknout menší oblečení a lépe se cítit, ale zlepšení zdraví je na prvním místě. Zvláště v této době. Myslete na své zdraví a změnu neodkládejte. 

Petra 45 let, zhubla 11 kg

Petra 45 let, zhubla 11 kg

Chci se Vám pochlubit s proměnou Petry. Za 4 měsíce naší spolupráce zhubla úžasných 11 kg. Její míry se zmenšily o 12 cm v pase, 13 cm přes pupík a o 11 cm kolem boků. Z mé klientky mám obrovskou radost, na každé setkání  s ní jsem se moc těšila.

Často mám během své práce pocit, že si "jen" povídám s kamarádkou a vůbec si neuvědomuji, že vlastně pracuji. Petře moc gratuluji k úžasným výsledkům a zároveň moc děkuji za její milá slova, která sepsala o průběhu naší spolupráce. Přečtěte si Petřin příběh, stojí za to. :-)

Michaela 26 let, zhubla 10 kg

Michaela 26 let, zhubla 10 kg

Mrkněte se na proměnu mé klientky Míšy, které se podařilo zhubnout 10 kg za 6 měsíců naší spolupráce.

Míša byla opravdu skvělá! Mám velkou radost, že si oblíbila zdravější způsob stravování, které pro ní ze začátku bylo velkou neznámou. Do programu šly společně s maminkou a obě to zvládly na jedničku. I přesto, že Míša pracuje na směny, tak zvládá přípravu jídla a pohybovou aktivitu. Do své profese se mi stále hodí citát: "Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod." Co hledáte vy? ZPŮSOB nebo DŮVOD? :-)

Martina 51 let, zhubla 20 kg

Martina 51 let, zhubla 20 kg

Opět se s vámi chci podělit o úžasnou proměnu paní Martiny, která je po 5 měsících redukčního režimu lehčí o rovných 20 kg. Na první schůzce si paní Martina nastavila cíl, že by chtěla zhubnout 20 kg. Sama ale posléze dodala, že tomu nevěří, že to zvládne. Za svůj život vyzkoušela nespočet diet, ale žádný dlouhodobý efekt nikdy nenastal, proto byla zpočátku trochu skeptická a trochu nedůvěřivá.

Jsem moc ráda, že Martina zjistila, že hubnutí nemusí být tak těžké a že při hubnutí nemusí trpět hlady, ale naopak jíst dostatečně velké porce kvalitního jídla. Jak sama říká: "Nejtěžší bylo rozhodnout se a přijít na první schůzku, ke které se odhodlávala 1 rok! Samotné hubnutí pro ní prý bylo "procházka růžovou zahradou". :-) Naše spolupráce ale ještě nekončí, pokračujeme dále. Martina zjistila, že  i přes to, že se dostala na váhu ve kterou ani nedoufala, nyní jí to nestačí a jede dál. A já jí moc tleskám, fandím a zároveň moc děkuji. :-) 

Příběh, jak porazit anorexii - Bára 17 let - foto

Bára 17 let - příběh, jak porazit anorexii

Tentokrát s vámi sdílím tak trochu jinou proměnu, Bára se dokázala za 9 měsíců dostat z 48 kg na zdravých 63 kg. 90% klientů, co mě požádá o pomoc se týká hubnutí. Musím říct, že klasické hubnutí, je procházka růžovou zahradou a kdo si toto nezažil, tak nikdy nepochopí, jak moc je to těžké.

S Bárou to začalo opačně. Její maminka s babičkou mě s breky poprosily o pomoc, protože měly o jejich Barču strach kvůli jejímu extrémnímu zhubnutí a následně potvrzené mentální anorexii. Na Barče bylo na první schůzce poznat, že je ke mě nedobrovolně zavlečena a odmítala přijmout jakoukoliv pomoc. Žila ve svém vlastním světě...V první chvíli jsem si myslela, že naší spolupráci musíme ukončit.

Barča naštěstí po čase dokázala přijmout mojí osobní zkušenost se začínající anorexií. Když jsem jí popisovala jak se asi cítí a jak reaguje okolí na to či ono...teprve poté se mi dokázala otevřít, protože poznala, že jí v té těžké situaci rozumím a že jsme na stejné vlně. Naše spolupráce trvala 9 měsíců a probíhala v součinnosti s odborným lékařským dohledem i psychoterapií. Naštěstí Bára dokázala vyhrát boj sama se sebou.

Když mi napsala zprávu, že po 2 letech přišla vytoužená menstruace, vyhrkly mi slzy radostí. Jsem na Báru neskutečně pyšná a moc jí gratuluji. 

Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Drahomíra 75 let, zhubla 4 kg

Nerada se opakuji, ale musím se opakovat. Jsem šťastná, že mohu dělat svou práci. Nejen proto, že z ní mám dobrý pocit, ale i pro to, že se setkávám se spoustou lidí z širokého spektra oborů. Paní Drahomíra je přesně ten případ.

Velice vzdělaná, sečtělá a milá dáma, se kterou bylo radost spolupracovat. Přijde mi, že se já více učím od svých klientů než oni ode mě. Touha po změně a lepším zdraví je v každém věku. Paní Drahomíra je toho důkazem. Moc Vám děkuji. 

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Božena 43 let, zhubla 5 kg

Jsem tu s další proměnou. :-) Paní Božena zhubla 5 kg. Někomu by to přišlo málo, ale fotky mluví za vše. Úbytek 8 cm v pase je neskutečně znát. :-) Vždy záleží jaká je naše počáteční hmotnost. Pokud vážíme 150 kg, tak rozdíl 5 kg nebude moc vidět. Ale při nižší váze je rozdíl 5 kg opravdu znát. A hlavně nám ztráta kil dodá větší sebedůvěru a tu potřebujeme úplně nejvíc!

Změnu nepozná tolik naše okolí, ale my sami ji poznáme na 100%. Mějte rádi sama sebe a změnu udělejte v první řadě pro sebe, ne pro nikoho jiného. Moc děkuji paní Božence za skvělou spolupráci a za možnost zveřejnit její fotografie. Říkala, že bude ráda motivovat i ostatní. Tak kdo z vás také touží po změně a neví jak na to? Zjistíte, že je to lehčí, než jste si původně mysleli. Ráda pomohu i vám. :-)

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Tereza 23 let, zhubla 12 kg

Jsem tady s další dávkou motivace. Myslím, že se teď po Vánocích bude hodit. Spousta z vás není po svátcích spokojená se svou postavou a chce se vrátit zpět, nebo ještě na nižší váhu. Jak se podařilo Terezce zhubnout i přes náročné studium a práci? Vše popisuje ve své recenzi.

Nahoru