Upravit stránku
Muffiny se špenátem a rajčaty

Muffiny se špenátem a rajčaty

Máte rádi muffiny? U nás jsou tedy populární. :-) Tentokrát jsem zvolila slanou variantu. :-) Měla jsem doma čerstvý špenát, který jsem potřebovala zužitkovat, tak mě napadla tato varianta. Musím se pochlubit, protože košíčky chutnaly moc dobře. :-) Vyzkoušejte také! Super snídaně, svačina i oběd. :-)
Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Špaldovo - lučinové tyčinky - tip na svačinu do školy

Většina z nás máme rádi listové těsto na jakýkoliv způsob (na sladko i slano), zkuste si připravit zdravější a chutnější podobu. Určitě tuto svačinku děti ocení ve škole i doma. Tyčinky se hodí namáčet do domácí pomazánky (např. řepové, rybičkové, avokádové) nebo je sníst samotné se zeleninou či ovocem.

Avokádová pomazánka s kešu ořechy a sušenými rajčaty

Avokádová pomazánka s kešu ořechy a sušenými rajčaty

Lámete si hlavu co připravit na svačinu do práce nebo dětem do školy? Zkuste Avokádovou pomazánku s kešu ořechy, je výborná! Skvěle Vás zasytí a věřím, že si i pochutnáte. Mějte krásný den!

Snídáme zdravě - i s dětmi - jogurt, müsli a ovoce

Na které jídlo během dne se těšíte nejvíce? U mě je to jednozačně SNÍDANĚ! Rozhodně nepatřím k těm, kdo ráno nesnídá. Bez snídaně se z domu neodchází, učím to i svoje děti. :-) 

Recepty na rychlé občerstvení pro návštěvu, pro hosty

Blíží se období venkovních oslav a grilovaček jaké občerstvení chystáte pro návštěvu vy?

U nás jsou oblíbené pomazánky, které se dají nabírat nakrájenou zeleninou nebo namazat na topinky. Čerstvá zelenina, nakrájené sýry, šunka a případně i grilované maso s domácí tatarkou. 
Jde to i bez chipsů, co říkáte?

Tortilla s kuřecím masem, zeleninou a avokádem

Rychlý oběd bez krabičky. Potřebujete inspiraci na oběd do práce, do školy či na výlet? Zkuste Tortillu s kuřecím masem a avokádem. Pokud si chcete ušetřit místo v tašce, krabičku nepotřebujete, stačí zabalit do alobalu a oběd je připravený.

Celerovo mrkvový salát s ořechy a jablkem

Chci se s Vámi podělit o recept na salát, který je u nás doma moc oblíbený. Celerovo mrkvový salát s jablkem a ořechy

Pomazánka z červené čočky z pořadu Sama doma

Pomazánka z červené čočky z pořadu Sama doma - tip na zdravou svačinku po děti do školy. Červená čočka je sice netradiční surovina, ale pro děti vhodný způsob zařazení neoblíbených luštěnin do jídelníčku.

Pomazánka z avokáda z pořadu Sama doma

Recept avokádová pomazánka - tip na zdravou svačinku po práce i do školy. Máte rádi avokádo? Připravte si z něj velmi jednoduchou a chutnou avokádovou pomazánku.

Rychlá svačina (jogurt, sušenka, ořechy)

Když nemám moc času na přípravu a zároveň mám chuť na něco sladkého, tak si ráda dám domácí bílý jogurt se sušenkou REJ a kešu ořechy. Po této sváče mi energie vydrží hodně dlouho a je mi fajn. :-) Jaká je ta Vaše oblíbená svačina?
Nahoru