Upravit stránku
Dárkový poukaz zdravé výživy, jako dárek pod stromeček

Dárkový poukaz, jako vánoční dárek pod stromeček

Začaly se mi množit dotazy, zda mám k dispozici dárkové poukazy na Vánoce. Ano, můžete si mě "koupit" pro sebe nebo své blízké. :-)

Jak slaví vaše děti narozeniny či svátek ve školce/škole?

Jak slaví vaše děti narozeniny či svátek ve školce/škole? Náš Pavlík si přál pro kamarády ze školky upéct muffiny, tak jsem mu jeho přání velice ráda splnila. Společně jsme upekli muffiny podle našeho osvědčeného receptu na FAZOLOVÉ BROWNIES. Kamarádům ze školky prý také moc chutnaly. Lízátek a bonbonů mají děti už takhle dost, co říkáte na změnu?
Martina 30 let, hubnutí po porodu

Jak zhubnout po porodu na vlastní kůži

Jak se mi podařilo zhubnout nabraná těhotenská kila. Přibrala jsem "neskutečných" 20 kg! Hned po porodu jsem na sebe aplikovala svůj redukční program pro kojící matky, takže jsem byla sama sobě poradcem i klientem. Díky obrácené roli teď více chápu své klienty a dokáži se teď mnohem lépe vžít do jejich kůže.

Hubnutí po porodu a vzorový jídelníček pro kojící matky

V poslední době se mi hlásí do redukčního programu stále více maminek, kterým se nedaří po těhotenství zhubnout
Jak je to možné? Vždyť přece všechny příručky a knížky o mateřství uvádějí, že kojením jdou přece kila sama dolů? Také Vám všichni říkali, že nabraná kila hned „vykojíte“?
Jenže zrovna ve vašem případě tenhle recept nezafungoval? Nezoufejte, nejste v tom sama.
Středomořská dieta a hubnutí

Středomořská dieta a hubnutí

Chcete zhubnout pár kilo, ale zároveň se nechcete vzdát kvalitního a chutného jídla? V tom případě je středomořská strava právě to, co hledáte.

Středomořská dieta není dieta jako každá jiná. Jde spíše o jiný životní styl a způsob stravování, který splňuje zásady zdravé výživy.

Jak se zbavit celulitidy

Pokud se chcete rozloučit s celulitidou a toužíte po hladší a pevnější pokožce, začněte se změnou Vašeho jídelníčku. Nejúčinnější způsob proti pomerančové kůži je zdravé a vyvážené jídlo v kombinaci s pravidelným pohybem. Celulitida nezmizí sama od sebe, musíme pro to něco udělat.
Nahoru