Upravit stránku
Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Recept na borůvkový cheesecake s tvarohem

Máte ještě zásoby borůvek v mrazáku? Místo knedlíků vsaďte na borůvkový cheesecake, přidávám další recept na tvarohový dort do sbírky. :-)
Pokud po Vánocích ještě ladíte formu, tento dezert Vám ji rozhodně nezkazí, naopak. :-) Spousta bílkovin, málo tuku, žádný cukr a syté spokojené bříško. :-) 

Maková bábovka s tvarohem

Maková bábovka s tvarohem

Jak jste na tom s formou po Vánocích? Pokud ji potřebujete po svátcích "doladit" a dostat se zase zpátky, vyzkoušejte tuto bábovku bez mouky a cukru. Ani teď se nemusíte vzdávat sladké chuti. :-) Už mě znáte, dezerty typu cheesecake jsou moje nejoblíbenější. Moc mi chutnají a pro svůj vysoký podíl bílkovin a minimální obsah sacharidů si je můžete dopřát po celý den. Už jich mám na webu poměrně dost. Vyzkoušejte i tento recept, pokud máte v oblibě mák, určitě Vám bude moc chutnat. 
Proteinové bonbony

Proteinové bonbony

Už jste začali s pečením cukroví? Já ještě ne. Zatím mám hotové jen tyto proteinové bonbony, které doplní spoustu bílkovin a zdravých tuků. Neobsahují téměř žádné sacharidy a přesto chutnají sladce. :-) Protože se jedná o proteinové bonbony, můžeme si je dopřát i k večernímu hříchu :-).
Dezert bez cukru: Pudink s ovocem

Dezert bez cukru: Pudink s ovocem

Máte chuť na dezert a ještě k tomu aby byl připravený hned teď a skoro bez práce? :-) Uvařte si klasický pudink. Poradím, jak zvýšit podíl bílkovin a nepoužít cukr. 

V uvařeném pudinku si rozmixujte zralé banány a tvaroh. Poté stačí nalít do připravených sklenic a přidat čerstvé ovoce. 

Narozeninový dort pro mého manžela

Narozeninový dort pro mého manžela

Tento dort určitě nepatří mezi recepty, po kterých budete hubnout. Ale proč si občas nedopřát "zakázané" jídlo bez pocitu viny? Užijte si ten okamžik, že si můžete dát cokoliv na co máte chuť a to bez výčitek! U svých klientů ráda zařazuji tzv. "prasečí den" (Den, kdy můžete sníst cokoliv). Rozhýbe metabolismus a zároveň působí pozitivně také na psychiku. Ale pozor, takový den si nemůžeme dopřávat denně! :-)

Recept na čokoládový cheesecake pečený

Recept na čokoládový cheesecake pečený

Vím, že se opakuji a často zařazuji dezerty, ve kterých hraje hlavní roli tvaroh. I v tomto receptu tomu nebude jinak! :-) Ale mám k tomu své důvody. :-) Díky tvarohu získáme spoustu bílkovin (často jich máme ve stravě nedostatek), málo tuku, téměř žádný cukr a hlavně vysokou sytící schopnost. Když si dáte tento dezert, tak nepřijímáte prázdné kalorie, po kterých Vás za chvilku bude znovu honit "mlsná". Takže i tento čokoládový cheesecake může být ideální svačinou k odpolední kávě i když se snažíme hubnout. Není to paráda? Za každou fotku či komentář budu moc ráda. Dejte mi zpětnou vazbu. :-)

Recept na cuketový sladký koláč s broskvemi

Recept na cuketový sladký koláč s broskvemi

Vím, že cuketovými recepty se to na internetu jenom hemží. Ale i tak přidávám další. Cuket máme na zahradě opravdu hodně a zároveň je mám moc ráda nejen pro svou chuť, ale i proto, že se jedná o jednu z nejzdravějších druhů zeleniny. Tentokrát jsem ji použila do koláče. Vznikl výborný cuketový koláč s broskvemi a drobenkou. Cuketa je výborná i nasladko, vyzkoušejte a dejte mi vědět, jestli měl koláč stejný úspěch jako u nás doma. :-)

Recept na: Jahodový cheesecake s jahodovou želetinou

Vyzkoušejte tento vynikající recept na Jahodový CHEESECAKE, opět se nemusíte bát, že by po tomto dezertu utrpěla Vaše štíhlá linie. :-) S klidným svědomým si jej můžete dopřát i k odpolední svačině.

Recept na: Pavlíkův Míša dort

Pavlíci dnes slaví svůj svátek. Protože mám dva Pavlíky doma, tak jsem jim připravila náš oblíbený MÍŠA DORT. Už mě znáte, klasickou recepturu jsem si upravila do zdravější podoby. Musím se pochválit, protože na chuti to není poznat. Co vy? Také máte rádi tento dort? Vyzkoušejte odlehčenou variantu. Pavlíkům přeji vše nejlepší a samozřejmě nejvíce těm mým doma. :-)

Velikonoční perníčky

Už jste připraveni na Velikonoce? Co si s dětmi upéct velikonoční perníčky? Místo čokoládového zajíce věnujte koledníkům zdravější mlsání. :-)
Nahoru