Certifikovaný nutriční poradce

+420 739 236 923


Paní Jana 51 let, zhubla 17 kg

Paní Jana 51 let, zhubla 17 kgPaní Jana mne navštívila o prázdninách s prosbou, že už nutně potřebuje zhubnout kvůli zdravotním potížím.

Za necelých 5 měsíců dokázala Jana téměř nemožné. Ručička na váze nyní ukazuje o 16,6 kg méně. Kolem pasu jí ubylo 16 cm, 14 cm přes břicho a 11,5 cm z boků.

Z nespokojené ženy se během chvilky stala šmrncovní dáma plná energie a dobré nálady na rozdávání. Janě děkuji za její píli a poctivé dodržování jídelníčku. Nic pro ní nebyl problém a výmluvy šly stranou.

paní Jana celá recenze >>

Přečtěte si zpověď Jany, jak to dokázala.

Svou "šikovností" se mi podařilo smazat Janinu fotku před zhubnutím, když jí váha ukazovala trojmístné číslo. Přidávám pouze aktuální foto. Jana neměla k dispozici žádnou fotku, kde by byla zachycena celá její postava.

Paní Jana zhubla během 5 měsíců 16,6 Kg. Chcete také změnu?
Objednat plán >

Recenze od Jany

Všechno je to v hlavě

Alespoň já to tak vnímám. Chce to srovnat si v hlavě „proč a jak“ a potom už to jde. Ne samo, ne lehce, ale jde.

Samozřejmě jsem i já za svůj život vyzkoušela různé diety, ale… Budu opakovat to, co se všichni dočítáme každou chvíli. Diety na chvíli zabraly, jenomže potom šlo všechno do kopru a moje váha se nejen vrátila, ale pokaždé se posunula o několik stupínků výš. No, a když jsem po padesátce zjistila, že jsem dosáhla trojmístného čísla, že se mi špatně dýchá, že moje klouby dostávají čím dál tím víc zabrat a že se pomalu ani neohnu, tak jsem si řekla, že je to moje ostuda, protože to není o žádné nemoci, ale o přejídání se. O Martině jsem slyšela, našla jsem si její web, napsala, ona rychle zareagovala a už to jelo.

Nebudu zastírat, že to bylo ze začátku jednoduché. Nebylo, ale logicky jsem si řekla, že když se mohou a vlastně musí omezovat lidé nemocní, kterým nic jiného nezbývá, proč bych to nedokázala já. A dokázala. Mám dole 17 kg, na centimetry jsem podala také poměrně slušný výkon a ještě míním pokračovat. Je to opravdu v tom nebýt líná, naplánovat si jídelníček na 2 – 4 dny, navařit si, nachystat si krabičky a začít. Neodkládat to na určité datum. Já jsem si nutriční plán u Martiny vyzvedla v pátek, zajela jsem na nákup, protože ona jídelníček velmi dobře přizpůsobuje potravinám dostupným v chlumeckých obchodech, v sobotu jsem se nad ten plán posadila a v neděli už jsem jedla „nově“. Samozřejmě, že jsem občas tápala, ale nebyl problém Martině napsat nebo zavolat a věc si ujasnit, za což dodatečně ještě jednou dík.

A ještě něco. Martina to asi nerada uslyší, ale jsem zářným příkladem pro lidi, kteří se nemohou či nechtějí moc hýbat. Věřte mi, jde to i téměř bez pohybu :-)

Tak co, jdete do toho?

Paní Jana po redukčním programu

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Máte zájem o změnu? Objednejte si program nebo konzultaci!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Články

10. říjen 2017

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1 - 10.10.2017

Plní se mi sny a to už po čtvrté. :-) 10.10. jsem měla opět tu čest být součástí pořadu Sama doma na Čt1. Natáčení jsem si moc užila, vždy je to velký zážitek, i když je živé vysílání dost o nervy. :-) Pokud by Vás zajímalo vysílání, fotky ze zákulisí a recepty, které jsem v pořadu připravovala, vše naleznete zde. Mockrát děkuju, že jste mi drželi palce.

Celý článek

Najdete nás na facebooku


Certifikace

Certifikt rekvalifikace Certifikát výživa dětí Certifikát odkyselení organismu
Certifikát diabetes a celiakie Certifikace výživa těhotných a kojících konference zdravá výživa
Sportovní výživa Nutriční strategie v praxi Certifikát - Sportovní výživa

Rady emailem zdarma

* povinný e-mail

Rychlý kontakt

facebookBc. Martina Jandová
Nové Město 34,
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Mob.: +420 739 236 923
E-mail:  
FB: Zhubněte s Martinou
G+: Bc. Martina Jandova

© 2017, Bc. Martina Jandová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití a ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑