Certifikovaný nutriční poradce

+420 739 236 923


Paní Ivana 53 let, zhubla 5,25 kg tuků

Paní Ivana během tříměsíčního programu zhubla 5,25 Kg tuku. Chcete také změnu?
Objednat plán >

Myslím, že jsem neměla velkou nadváhu, ale to víte, každá ženská řeší faldíky navíc. Pohyb v jakékoliv formě mě baví, takže toho jsem snad měla dostatečně, ale se svojí postavou jsem nebyla spokojená. Chtěla jsem jen pár kilogramů dolů, ale vůbec to nešlo. Ač jsem si myslela, že pro to dělám dost, tak to dolů nešlo. Chtěla jsem nosit hezké spodní prádlo a ne bombarďáky a taky nemám ráda, když je obepnuté tričko nebo šaty a zaříznutá podprsenka vám udělá na zádech moře.

Potkala jsem souseda a viděla jsem, že u něho nastala neskutečná změna k lepšímu. Od něho jsem se dozvěděla, že vlastně poradce na výživu je ode mne přes ulici, jen jsem to nevěděla.

Potřebovala jsem také pomoci své dceři, která obézní byla a konečně si to už začala také uvědomovat. Jen potřebovala poradit, jak na to a aby to bylo od člověka, kterému bude věřit. Protože já, když jí něco řeknu, tak samozřejmě prudím a ona akorát nafoukne pusu.

Tak jsme udělaly dohodu s Martinou, že si budeme zapisovat jídelníček a pak přijdeme na konzultaci. Martina si nás přeměřila, zvážila, převzala jídelníček a dala nám první rady než nám sestaví náš nutriční plán.

Již od začátku jsme dle rad změnily nákupy potravin. Potom se přidala pravidelnost ve stravě. Takže si doma připravuji hodnotné svačiny a většinou si vezu i oběd v krabičce, protože vím, co jsem do jídla dala. Naučila jsem se vařit jinak, přidala nové recepty a začaly jsme s dcerou jíst i ryby, které nebyly naším favoritem. Ono stačí jen to dobře upravit a už chutnají jinak.

Nyní, když zhodnotím svůj nákupní koš a představím si, co tam bylo dříve, tak opravdu došlo k velké změně. Občas nahlédnu do košů jiných nakupujících a uvědomuju si, že mnoho věcí už bych ani nekoupila a nemám na ně chuť.Takže od ledna do května došlo ke změně, že mám o více jak 4kg méně, ale hlavně tuk se změnil ve svalovou hmotu o 5,7 %. Největší radost mně Martina udělala, když mně oznámila metabolický věk 38 let. :-)

Věřím, že už se ani jinak stravovat nebudeme a doufám, že ještě dcera, která udělala také pokrok, tak si ještě postavu vylepší.

PŘED REDUKČNÍM PROGRAMEM

PO REDUKČNÍM PROGRAMU   - 5 kg tuků

PŘED REDUKČNÍM PROGRAMEM paní Ivana PO REDUKČNÍM PROGRAMU paní Ivana

Pro objednání plánu či vstupní konzultace využijte formuláře níže!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Články

10. říjen 2017

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1 - 10.10.2017

Plní se mi sny a to už po čtvrté. :-) 10.10. jsem měla opět tu čest být součástí pořadu Sama doma na Čt1. Natáčení jsem si moc užila, vždy je to velký zážitek, i když je živé vysílání dost o nervy. :-) Pokud by Vás zajímalo vysílání, fotky ze zákulisí a recepty, které jsem v pořadu připravovala, vše naleznete zde. Mockrát děkuju, že jste mi drželi palce.

Celý článek

Najdete nás na facebooku


Certifikace

Certifikt rekvalifikace Certifikát výživa dětí Certifikát odkyselení organismu
Certifikát diabetes a celiakie Certifikace výživa těhotných a kojících konference zdravá výživa
Sportovní výživa Nutriční strategie v praxi Certifikát - Sportovní výživa

Rady emailem zdarma

* povinný e-mail

Rychlý kontakt

facebookBc. Martina Jandová
Nové Město 34,
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Mob.: +420 739 236 923
E-mail:  
FB: Zhubněte s Martinou
G+: Bc. Martina Jandova

© 2017, Bc. Martina Jandová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití a ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑