Certifikovaný nutriční poradce

+420 739 236 923


Blanka 31 let, zhubla 12 kg

Blanka zhubla přes boky 14 cm. Chcete také změnu? Začněte hned!
Objednat plán >

Musím se Vám pochulubit s úspěchem Blanky, se kterou jsem měla tu čest spolupracovat. Blanka, měla cíl: cítit se lépe, víc si věřit a hlavně nezklamat sama sebe. Dokázala vše! Je úžasná, posuďte sami.

  • Váha: - 12,3 kg
  • Pas: - 5 cm
  • Boky: - 14 cm

průběh proměny

Recenze od Blanky

Je tomu tak 3-4 měsíce zpátky co jsem se rozhodla pro radikální změnu ve svém životě, lépe řečeno životního stylu. Tou změnou byla Martina Jandová - nutriční poradkyně.

Po všech mých neúspěšých pokusech shodit kila jsem se rozhola navštívit Martinu, kterou jsem si náhodou našla na sociální síti a domluvila jsem si s ní schůzku.

Moje neduhy: závislost na sladkém, přejídání se, jezení v noci, nepravidelná strava, rána bez snídaně.
Martina mi nastavila v mém jídelníčku pravidelnost a vyváženost. Tím, že je můj jídelníček vyvážený, už nemám takovou chuť na sladké. Zároveň mi jídlo dodává spoustu energie, kterou jsem dříve neměla a hlavně pocit sytosti.

Když jsem se od Martiny dozvěděla, že budu jíst 6x denně, byla jsem v šoku. Říkám narovinu, hladem na 100 % netrpím. :-) Snídaně mi perfektně nastartuje energii do začínajícího dne. Odpoledne, kdy po práci přichází čas na posilovnu, mám stále energii na rozdávání. I pohyb je velice důležitý. Večer zakončím super večeří a do postele uléhám s chutí do dalšího dne.

Je pravdou, že ze začátku jsem se bála toho všeho - nový jídelníček, nakupování těch správných potravin, vážení potravin, dodržování pravidelnosti v jezení, speciálně při mém zaměstnání a hlavně vaření, jelikož jsem do té doby, než jsem poznala Martinu, nevařila vůbec. Strach mě opustil hned po prvních pár dnech a ba naopak, našla jsem ve vaření zálibu. Vaření do zásoby se stalo mojí rutinou. Plus když člověk opravdu chce a chce dosáhnout výsledků, nechce zklamat sám sebe a věří si, dokáže úplně všechno.

Ruku na srdce, je to kolikrát těžké, člověku se nechce, proč chodit do posilovny když může sedět doma u tv, proč si nedat kus čokolády...ok, i když zhřeším, nic se neděje, jedu dál. Protože ten super pocit, když se na sebe ráno podívám do zrcadla (na váhu), už nevyměním za nic na světě!!!

Rozhodnutí navštívit Martinu bylo pro mě to nejlepší rozhodnutí za posledních pár let. Rozhodnutí, které změnilo od základu teď už můj ŽIVOTNÍ STYL, podotýkám nejen po fyzické, ale i psychické stránce! :-)

PŘED REDUKČNÍM PROGRAMEM

PO REDUKČNÍM PROGRAMU             - 12 Kg

PŘED REDUKČNÍM PROGRAMEM Blanka po programu

Proměna: fotogalerie před a po programu

Fotka 12

Fotka 11

Fotka 10

Fotka 9

Fotka 8

Fotka 7

Fotka 6

Fotka 5

Fotka 4

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Máte zájem o změnu? Objednejte si program nebo konzultaci!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSS

Články

10. říjen 2017

Účinkování v přadu Sama doma na ČT1 - 10.10.2017

Plní se mi sny a to už po čtvrté. :-) 10.10. jsem měla opět tu čest být součástí pořadu Sama doma na Čt1. Natáčení jsem si moc užila, vždy je to velký zážitek, i když je živé vysílání dost o nervy. :-) Pokud by Vás zajímalo vysílání, fotky ze zákulisí a recepty, které jsem v pořadu připravovala, vše naleznete zde. Mockrát děkuju, že jste mi drželi palce.

Celý článek

Najdete nás na facebooku


Certifikace

Certifikt rekvalifikace Certifikát výživa dětí Certifikát odkyselení organismu
Certifikát diabetes a celiakie Certifikace výživa těhotných a kojících konference zdravá výživa
Sportovní výživa Nutriční strategie v praxi Certifikát - Sportovní výživa

Rady emailem zdarma

* povinný e-mail

Rychlý kontakt

facebookBc. Martina Jandová
Nové Město 34,
503 51 Chlumec nad Cidlinou

Mob.: +420 739 236 923
E-mail:  
FB: Zhubněte s Martinou
G+: Bc. Martina Jandova

© 2017, Bc. Martina Jandová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití a ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑